Pátek

VOLEJBAL – I. liga muži: EGE ČB – Hradec Králové (19 ZŠ O. Nedbala), I. liga ženy: Rudolfov – Hronov (19).

BASKETBAL – I. liga muži: GBA Lions J. Hradec – Opava B (19).

FUTSAL – II. liga: Absolut Černý Dub – Chotěboř (20:30 Sp. hala Č. Budějovice).

FOTBAL – Příprava: Roudné – Planá (19:15 Složiště), Rudolfov – St. Martin (19 St. Hlína), Třebětice – Kirschlag (19:45 Lišov).

HOKEJ – Liga junioři: Písek – Havl. Brod (19:45), regionální liga junioři: Soběslav – Tábor (17:40), regionální liga dorostu: J. Hradec – Mad Bull ČB (17:50).

Sobota

FOTBAL – FORTUNA:LIGA: Dynamo ČB – Baník Ostrava (15 Střelecký ostrov), příprava: Písek – Příbram (10:15), Dynamo ČB B – Rohrbach (15 Složiště), Soběslav – Olešník (12 Hluboká), Hluboká – Katovice (14), Třeboň – J. Hradec (15:30), Č. Krumlov – Kaplice (10 Složiště), Milevsko – Milín (12), Dobrá Voda – Týn (14 Lišov), Jankov – Windigsteig (11 Třeboň), Semice – Zl. Koruna (12:30 Složiště).

VOLEJBAL – I. liga muži: EGE ČB – Hradec Králové (11 ZŠ O. Nedbala), I. liga ženy: Rudolfov – Hronov (11), II. liga muži: Netolice – Karlovarsko B (10 a 14), extraliga juniorky U18: Madeta ČB – SVBC (10 Šindlovy Dvory), Madeta ČB – Frýdek-Místek (18 Šindlovy Dvory).

HÁZENÁ – I. liga ženy: J. Hradec – Bohunice (16), II. liga muži: Loko ČB – Strakonice B (17), II. liga ženy: Loko ČB – Ústí n. Lab. (15), liga st. dorostenky: J. Hradec – Olomouc (14), II. liga st. dorostenky: Strakonice – Náchod (15:30), liga ml. dorostenky: J. Hradec – Olomouc (12), II. liga ml. dorostenky: Loko ČB – Ústí n. Lab. (13), Strakonice – Pardubice (13:30).

BASKETBAL – I. liga ženy: Strakonice – Havířov (16), II. liga muži: Písek B – Domažlice (10:30), Tigers ČB – Plzeň B (16 Kubatova), II. liga ženy: Tigers ČB – Litoměřice (12 Kubatova), nadregionální liga juniorky: Tábor – Sokolov (14), nadregionální liga kadeti: Tábor – Žižkov B (11:30).

HOKEJ – Regionální liga dorostu: DDM ČB – Č. Krumlov (18:40 II. plocha), charitativní exhibice: Dynamo Legends – Fotbalisté Euro 96 (17:30 Hluboká).

STOLNÍ TENIS – Krajský bodovací turnaj nejml. žactva ve Volarech (9 ZŠ).

Neděle

BASKETBAL – I. liga ženy: Strakonice – Olomouc (11), II. liga muži: Tigers ČB – Rokycany (11 Kubatova), nadregionální liga kadeti: Tábor – Beroun (11:30).

HÁZENÁ – II. liga ženy: Písek B – Pardubice (15), liga st. dorostenky: Písek – Zlín (13), II. liga st. dorostenci: Sez. Ústí – Jihočeši (11), II. liga ml. dorostenci: Sez. Ústí – Třeboň (9), liga ml. dorostenky: Písek – Zlín (11).

SÁLOVÝ FOTBAL – Celostátní liga, čtvrtfinále play off: PCO Rudolfov – Mor. Třebová (17:30 Loko ČB).

VOLEJBAL – Extraliga juniorky U18: Madeta ČB – Střešovice (12 Šindlovy Dvory).

FLORBAL – I. liga muži: Štíři ČB – Hradec Králové (17 Sp. hala).

HOKEJ – Regionální liga junioři: DDM ČB – J. Hradec (18:10 II. plocha).