Pátek

FOTBAL – ČFL: Písek – Viktoria Plzeň B (18), příprava: Mladé – Ševětín (18).

HOKEJ – Krajská liga, finále play off: Milevsko – Hluboká (19), regionální liga junioři: Strakonice – Soběslav (19), DDM ČB – Tábor (19:40 II. plocha), regionální liga dorostu: J. Hradec – Poděbrady (17:55), Tábor B – Kolín (18:25 Soběslav).

MOTORISMUS – ČEZ Czech New Energies Rallye v Č. Krumlově – I. etapa (start 14 v Č. Budějovicích na VŠTE, cíl v 19:35 v Č. Krumlově).

Sobota

FOTBAL – FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA: Táborsko – Jihlava (15 Kvapilova), ČFL: Dynamo ČB B – Admira Praha (10:30 Složiště), divize: Soběslav – J. Hradec (15), Katovice – M. Lázně (15), krajský přebor: Mirovice – Rudolfov (10), Olešník – Jankov, Týn – Roudné, T. Sviny – Protivín (vše 15), Semice – Dražice (16 Písek), liga žáci: Dynamo ČB – Cidlina (13 Složiště), divize ml. žáci: SKP ČB – Příbram (12 Hluboká).

HOKEJ – II. liga, osmifinále play off: Tábor – Benátky n. Jiz. (18), regionální liga junioři: J. Hradec – Vlašim (17:55), regionální liga dorostu: DDM ČB – Český Krumlov (18:40 II. plocha).

HÁZENÁ – I. liga ženy: J. Hradec – Kunovice (16), II. liga ženy: Loko ČB – Astra Praha (15), liga st. dorostenky: J. Hradec – Kunovice (14), liga ml. dorostenky: J. Hradec – Velká nad Veličkou (12), II. liga ml. dorostenky: Loko ČB – Mělník (13).

BASKETBAL – I. liga ženy: Strakonice – Nusle (17), II. liga muži: Písek B – Vyšehrad (18), extraliga kadeti: Písek – Pardubice (16), nadregionální liga kadeti: Kaplice – Radotín (14:30), liga kadetky: Strakonice – Pardubice (14:30).

VOLEJBAL – I. liga ženy – čtvrtfinále play off: Madeta ČB – Střešovice (16 ZŠ O. Nedbala), II. liga muži: Netolice – Klano B (10 a 14).

STOLNÍ TENIS – II. liga muži: Studená – Sparta Praha (15), Vodňany – Bohnice (16:30), II. liga ženy: V. Brod – Sokol Plzeň (10), V. Brod – Kovářov (14).

NOHEJBAL – Turnaj trojic v Týně n. Vlt. (9 hala).

ATLETIKA – 43. roč. Grand Prix Kamenného Újezdu, silniční běh na 12,5 km (11 fotbalové hřiště, hřiště hl. závod, 11:05 mílaři a příchozí 4,2 km, 9:30 mládež).

MOTORISMUS – ČEZ Czech New Energies Rallye v Č. Krumlově – II. etapa (7 start v Č. Krumlově, cíl v 15:07 tamtéž).

HOKEJBAL – Extraliga muži: Prachatice – DDM Ústí n. Lab. (13), I. liga muži: Blatná – Nové Strašecí (14).

BADMINTON – Turnaj GP C U15 a U19 v Č. Budějovicích (9 sokolovna).

SPORTOVNÍ STŘELBA – Velikonoční střílení na Borku (8:15 kulturní dům).

Neděle

BASKETBAL – Kooperativa NBL muži: Písek – Slavia Praha (17), I. liga ženy: Strakonice – Aritma Praha (11), II. liga muži: Písek – Kbely (11:30), extraliga kadeti: GBA Lions J. Hradec – Pardubice (13), nadregionální liga kadeti: SKB Strakonice – Radotín (9), liga kadetky: Strakonice – Čelákovice (13).

FOTBAL – ČFL: Táborsko B – Přeštice (15 Svépomoc), krajský přebor: Strakonice – Milevsko (15 na Sídlišti), Hluboká – Osek (15), Třebětice – Třeboň (15), II. liga dorostu: Táborsko – Sparta B (13:30 Soukeník), divize dorostu: J. Hradec – Rokycany (10 Tyrš.), Roudné – Klatovy (10), divize žáci: SKP ČB – Strakonice (10 Hluboká), divize ml. žáci: Písek – Strakonice (10), čtvrtfinále ČP dorostu: Blatná – Slavia ČB (10).

HOKEJ – Krajská liga, finále play off: Hluboká – Milevsko (17 Budvar aréna Č. Budějovice), regionální liga junioři: Soběslav – J. Hradec (16:25), Tábor – Kobra Prha (19), regionální liga dorostu: Mad Bull ČB – Žebrák (15:20 Pouzar centrum).

VOLEJBAL – Liga juniorky U20: Madeta ČB B – Vejprnice (10 a 14 Sp. hala).

STOLNÍ TENIS – II. liga muži: Vodňany – Sparta Praha (10), Studená – Bohnice (10).

RAGBY – II. liga muži: spol. RC ČB/Nýrsko – Havířov (13 stadion Jihočeské univerzity).

HOKEJBAL – I. liga muži: Pedagog ČB – Nové Strašecí (14), Blatná – Suchdol n. Luž. (14).