Pátek

BASEBALL – Extraliga muži: Hluboká – Tempo Praha (19).

FOTBAL – I. A třída: Dolní Dvořiště – Strunkovice (17:30), divize žáci: Písek – Strakonice (19).

Sobota

HÁZENÁ – MOL interliga ženy, o 3. místo: Písek – Slavia Praha (15).

FOTBAL – ČFL: Dynamo ČB B – Přeštice (10:30 Složiště), divize: Č. Krumlov –Jindřichův Hradec (10:15), Katovice – Domažlice B (17), krajský přebor: Roudné – Třeboň (13:30), Týn – Hluboká (14), Protivín – Osek (15), Semice – Strakonice (15 Písek), T. Sviny – Mirovice, Olešník – Milevsko, Dražice – Rudolfov (vše 17), I. A třída: Prachatice – K. Újezd (10:15), Zl. Koruna – Planá (13:30), Vimperk – Sousedovice (17), Vodňany – Blatná (17), Meteor Tábor – Lišov (10:30), Nová Včelnice – Ml. Vožice (13:30), Sezimovo Ústí – Slavia ČB (13:30), Veselí – Kovářov, Dačice – Čt. Dvory, Jistebnice – Loko ČB (vše 17), I. B třída: Č. Krumlov B – Kaplice B (13:30), Boršov – T. Sviny B (13:30), Roudné B – Loučovice (17), Větřní – Chvalšiny (17), Stachy – Prachatice B (13:30), Sedlice – Bělčice (17), Dražejov – Střel. Hoštice (17), Rat. Hory – Planá nad Luž. (13:30), Včelná – Sepekov (13:30), Čimelice – Podolí (17), Božetice – Větrovy (17), Ševětín – Třeboň B (13:30), Lomnice – D. Voda, N. Bystřice – Stráž, Studená – Nemanice, Kar. Řečice – Neplachov, Slavonice – Buk (vše 17), divize dorostu: SKP ČB – Roudné (9), Táborsko B – Beroun (10:15 Soukeník), Jindřichův Hradec – Petřín Plzeň (14:30 Tyrš.), divize ml. žáci: Táborsko – Benešov (10 Svépomoc), KP dorostu: Čtyři Dvory – Č. Krumlov (10), Milevsko / Sepekov – Strakonice (10), KP žáci: Loko ČB – Prachatice / Lhenice, Vimperk – Týn, Veselí – Dačice / Nová Bystřice (vše 10), divize ženy: Hradiště – Mokré (16).

BADMINTON – Baráž o extraligu: Český Krumlov – Kladno (13).

HOKEJBAL – I. liga muži, čtvrtfinále play off: Pedagog Č. Budějovice – Blatná (16).

NOHEJBAL – I. liga muži: Radomyšl – Vsetín (12).

DUATLON – Jihočeský pohár v Tálíně (13).

ATLETIKA – Krajský přebor staršího žactva v Písku (10).

Neděle

FOTBAL – Krajský přebor: Jankov – Třebětice (17), I. A třída: Hrdějovice – Borek (16), Kaplice – Čkyně (17), Bernartice – Chýnov (15:30), I. B třída: Ledenice – Lhenice (15), Olešnice – Frymburk (15), Hluboká B – Mladé (17), Chelčice – Volyně (16), Strakonice B – Bavorov (hř. Křemelka), Vacov – Vl. Březí, Štěkeň – Netolice (vše 17), Chyšky – Protivín B (15), Hradiště – Chotoviny, Milevsko B – Meteor Tábor B, Suchdol – H. Žďár (vše 17), divize žáci: Táborsko – Motorlet Praha (10 Svépomoc), Roudné – SKP ČB (10), divize ml. žáci: SKP ČB – Rokycany (10), KP dorostu: Prachatice / Volary – Veselí / Suchdol (9), Vimperk / Volyně – Třeboň (10 Volyně), Písek B – Meteor Tábor (10), KP žáci: Meteor Tábor – Třeboň (hř. Viktoria), J. Hradec – Milevsko / Sepekov (hř. Tyrš.), Hradiště – Č. Krumlov (vše 10), ČL ženy: Dynamo ČB – Příbram (10:30 Složiště), divize ženy: Kaplice – Domažlice (10), Prachatice – Táborsko (15 Záblatí).

ATLETIKA – II. liga mužů a žen v Táboře (10), Atletická neděle v Prachaticích (13:45).

MOTORISMUS – Krajský přebor v motokrosu ve Voticích (12:30, trénink 7:45).

HOKEJBAL – I. liga muži, čtvrtfinále play off, případný čtvrtý zápas: Pedagog ČB – Blatná (15).

CYKLISTIKA – Silniční kritérium JAL v Táboře (10:30 Komora).

NOHEJBAL – Liga dorostu: Dynamo ČB – Habeš Strakonice/ Radomyšl (10).