Pátek

HOKEJ – Tipsport extraliga, čtvrtfinále play off: Banes Motor ČB – Třinec (17:30), krajská liga – finále play off: Hluboká – Milevsko (19:30 Pouzar centrum ČB).

BASKETBAL – I. liga muži, čtvrtfinále play off: GBA Lions J. Hradec – Vividbooks Pardubice (19), nadregionální liga junioři: SKB Strakonice – Klatovy (19:15), nadregionální liga kadeti: Tábor – Benešov (17:30).

VOLEJBAL – I. liga ženy, semifinále play off: Madeta ČB – Hradec Králové (19 Sp. hala).

Sobota

FOTBAL – Divize: Č. Krumlov – Klatovy (10:15), krajský přebor: Rudolfov – Strakonice (11:15), Milevsko – Semice, Dražice – T. Sviny, Protivín – Týn (vše 15), I. A třída: Borek – K. Újezd (10), Zl. Koruna – Kaplice (11:30), Sousedovice – Hrdějovice (11:30), Planá – Strunkovice (hř. K. Újezd), Blatná – Čkyně, Vimperk – D. Dvořiště, Vodňany – Prachatice (vše 15), Loko ČB – Chýnov (10:15), Meteor Tábor – Bernartice (10:30), Sez. Ústí – Veselí (10:30), N. Včelnice –Dačice (11:30), I. B třída: Boršov – Větřní (11:30), Frymburk – Č. Krumlov B (11:30), Olešnice – Roudné B, Bavorov – Bělčice, Volyně – Netolice, S. Hoštice – Prachatice B, Vacov – Sedlice, Božetice – Včelná, Podolí – Sepekov (hř. Šamonice), Planá/Luž. – M. Tábor B (vše 15), H. Žďár – Lomnice (10:30), Třeboň B – Nemanice (10:30 Břilice), D. Voda – Buk (11:30), N. Bystřice – Slavonice, Ševětín – K. Řečice, Suchdol – Studená (vše 15).

HOKEJ – II. liga, čtvrtfinále play off: Tábor – Příbram (18), extraliga junioři, skupina o udržení: Motor ČB – Přerov (12.15), krajská liga – finále play off, příp. pátý zápas: Milevsko – Hluboká (17), regionální liga junioři: Strakonice – J. Hradec (14:30), regionální liga dorostu: DDM ČB – Rokycany (18:40 II. plocha).

HÁZENÁ – II. liga muži: Loko ČB – Nové Veselí B (17), Strakonice B – Úvaly (17), II. liga ml. dorostenci: Strakonice – Úvaly (15), II. liga ml. dorostenky: Strakonice – Vršovice (13).

BASKETBAL – Extraliga juniorky: Strakonice – USK Praha (12), nadregionální liga kadeti: Tábor – Kladno (18), Kaplice – Č. Brod (15), nadregionální liga juniorky: Tábor – Kolín (18).

VOLEJBAL – Liga junioři U22: Jihostroj ČB B – Odolena Voda (10 a 14 ZŠ O. Nedbala), Č. Krumlov – Slavia Liberec (10 a 14).

STOLNÍ TENIS – KP družstev ml. žactva v Č. Budějovicích (9 Sokol).

ATLETIKA – Rýšův běh v Příbrazi (7,2 a 11,5 km, start 16 hřiště v Březinkách, 15 dětské běhy 350 až 1050 m).

BADMINTON – Dudák Cup mužů a žen ve Strakonicích (9 hala).


Neděle

FOTBAL – Divize: Jindřichův Hradec – Rokycany (15), krajský přebor: Roudné – Jankov, Třebětice – Olešník, Osek – Mirovice (vše 15), Třeboň – Hluboká (16), I. A třída: Slavia ČB – Jistebnice, Mladá Vožice – Kovářov, Lišov – Čt. Dvory (vše 15), I. B třída: Lhenice – Loučovice, Ledenice – Hluboká B, Kaplice B – Chvalšiny, Trhové Sviny B – Mladé (hř. Slavče), Chelčice – Stachy, Strakonice B – Štěkeň (hř. Křemelka), Vl. Březí – Dražejov, Milevsko B – Čimelice, Protivín B – Rat. Hory, Chyšky – Hradiště, Větrovy – Chotoviny, Stráž – Neplachov (vše 15).

BASKETBAL – Extraliga juniorky: Strakonice – KP Brno (9:30), nadregionální liga juniorky: Tábor – Česká Třebová (9:30).

HOKEJ – Regionální liga junioři: Soběslav – Vlašim (10:10).

HÁZENÁ – II. liga ženy: Písek B – Žirovnice (15), liga ml. dorostenci: Jihočeši – Zubří (14 Třeboň), liga ml. dorostenky: Písek – Vršovice (13), II. liga ml. dorostenci: Sez. Ústí – Kutná Hora (9).

STOLNÍ TENIS – KP družstev dorostu ve Štěpánovicích (9 Sokolovna).

HOKEJBAL – I. liga muži: Suchdol n. Luž. – Kelti Beroun (15).

SPORTOVNÍ TANEC – Czech Dance Masters, regionální kolo v Č. Budějovicích (10 Sp. hala).