Pátek

HOKEJ – Liga dorostu: Písek – Pilsen Wolves (19:15), krajská liga muži – čtvrtfinále play off: Milevsko – Radomyšl (19), Hluboká – Vimperk (19:30 Pouzar centrum Č. Budějovice), Strakonice – Soběslav (19), Veselí – J. Hradec (19), regionální liga junioři: Strakonice – J. Hradec (16), regionální liga dorostu: Tábor B – J. Hradec (17:40 Soběslav).

FUTSAL – II. liga: Absolut Černý Dub – Bohemians Praha (20:30 Sp. hala Č. Budějovice).

FOTBAL – Příprava: Přídolí – Mladé (18:15 Č. Krumlov).

Sobota

VOLEJBAL – Extraliga muži: Jihostroj ČB – Lvi Praha (18).

HÁZENÁ – Extraliga muži: Strakonice – Nové Veselí (17), MOL interliga ženy: Písek – Šala (15), II. liga st. dorostenci: Jihočeši – Rokycany (17:30 Loko ČB), liga ml. dorostenci: Jihočeši – Nové Veselí (13:30 Loko ČB), II. liga ml. dorostenci: Třeboň B – Rokycany (15:30 Loko ČB), Strakonice – Sez. Ústí (19), II. liga ml. dorostenky: Strakonice – Loko ČB (14:30).

HOKEJ – II. liga: Tábor – Děčín (18), Písek – Hronov (17), extraliga junioři: Banes Motor ČB – Olomouc (13:15), extraliga dorostu: Banes Motor ČB – Slavia Praha (16:45), regionální liga junioři: Soběslav – Pelhřimov (15:55), regionální liga dorostu: DDM ČB – Domažlice (18:40 II. plocha).

FOTBAL – Příprava: Dynamo ČB U17 – Č. Krumlov (14 Složiště), Hluboká – Soběslav (17), Třeboň – Rapid Plzeň (14 Písek), Milevsko – Pelhřimov (11:30), Strakonice – Nepomuk (14), Osek – Lhota (10 Blatná), Písek U19 – Týn (16), T. Sviny – Heidenreichstein (19 Hluboká), Dražice – Dobroměřice (16:30 Milevsko), Semice – Bernartice (17 Písek), Boršov – Netolice (14 Český Krumlov), Č. Krumlov dor. – Horní Planá (16).

BASKETBAL – Extraliga junioři: Písek – Opava (16), GBA Lions J. Hradec – USK Praha (19).

STOLNÍ TENIS – II. liga ženy: Vyšší Brod – Stodůlky (14), Vyšší Brod – Slavoj Praha B (16).

MOTORISMUS – Off-road fichtel day v Soběslavi (11:15 kemp Karvánky).

Neděle

HOKEJ – Tipsport extraliga: Banes Motor ČB – Mladá Boleslav (17), krajská liga muži – čtvrtfinále play off: Vimperk – Hluboká (17), Soběslav – Strakonice (17), J. Hradec – Veselí (17:15), Radomyšl – Milevsko (19 Písek), regionální liga junioři: Tábor – Kolín (12:30), DDM ČB – Kobra Praha (18:40 II. plocha).

FOTBAL – Příprava: Olešník – Zl. Koruna (12:30 Slož.), Roudné B – Čt. Dvory (17:15 Složiště), Rudolfov – Kaplice (10 Složiště), Jankov – Jistebnice (11 Hluboká).

HÁZENÁ – II. liga ženy: Písek B – Loko ČB (15), liga st. dorostenky: Písek – J. Hradec (13), liga ml. dorostenky: Písek – J. Hradec (11).

BASKETBAL – Extraliga junioři: Písek – Basket Brno (9:30), GBA Lions J. Hradec – Nymburk (13).

SÁLOVÝ FOTBAL – Celostátní liga, čtvrtfinále play off: Bombarďáci Větřní – Chemcomex Praha (17:45 Loko ČB).

Pondělí

FOTBAL – Příprava: Dynamo ČB B – Soběslav (17 Hluboká).