Pátek

HOKEJ – Tipsport extraliga: Motor ČB – Kladno (18), liga dorostu: Písek – Třemošná (19:30), krajská liga muži – semifinále play off: Veselí n. Luž. – Samson ČB (19), Soběslav – Milevsko (19), regionální liga junioři: Tábor – Kolín (17), J. Hradec – Kobra Praha (19).

BASKETBAL – I. liga muži: GBA Lions Jindř. Hradec – Svitavy (19).

VOLEJBAL – I. liga ženy: Madeta ČB – Jablonec (18 Sp. hala), Rudolfov – Prostějov B (18:30).

FUTSAL – II. liga: Absolut Černý Dub – Ml. Boleslav (20 Sp. hala Č. Budějovice).

BOX – Mistrovství ČR juniorů a juniorek v Č. Budějovicích (15:45 vyřazovací boje Sport hotel).

Sobota

VOLEJBAL – Extraliga muži: Jihostroj ČB – Příbram (18).

FOTBAL – III. liga: Písek – Dynamo ČB B 10:15), divize: Katovice – Petřín Plzeň (14:30), Soběslav – Domažlice (14:30), Lom – Rokycany (14:30 Soukeník), I. liga dorostu: Dynamo ČB – Ostrava (10 Složiště), Český pohár, čtvrtfinále krajského kola: Ml. Vožice – Semice (19:15 Soukeník), příprava: Táborsko B – Sedlčany (10 na Soukeníku), Prachatice – Čkyně (14), Meteor Tábor – Týn (15:30 Soukeník), Blatná – Strakonice (17), Trh. Sviny – K. Újezd (17 St. Hlína).

HÁZENÁ – Extraliga muži: Strakonice – Zubří (18), II. liga muži: Strakonice B – Úvaly (15), II. liga st. dorostenci: Strakonice – Šťáhlavy (13).

STOLNÍ TENIS – II. liga muži: Vodňany – Čakovice (15), ČZ Strakonice – El Niňo Praha C (15), I. liga ženy: Vyšší Brod – Králův Dvůr (10), Vyšší Brod – Klatovy (14), II. liga ženy: Kovářov – Lomnice (10), Sokol ČB – Sokol Plzeň (10), Kovářov – Sokol Plzeň (15), Sokol ČB – Lomnice (15).

HOKEJBAL – Extraliga muži: Prachatice – Karviná (15).

BOX – Mistrovství ČR juniorů a juniorek v Č. Budějovicích (14 semifinále Sport hotel).

BASKETBAL – Extraliga kadeti: Písek – Basket Brno (16), GBA Lions J. Hradec – Nymburk (17), liga kadeti: Písek B – Prostějov (13:30).

HOKEJ – Regionální liga junioři: Strakonice – DDM ČB (14), regionální liga dorostu: J.Hradec – DDM ČB (11:25), Mad Bull ČB – Strakonice (15:30 Pouzar centrum).

ATLETIKA – 8. roč. Vožického vytrvalostního běhu v Ml. Vožici (12:30 na 14 km, 12:35 na 7 km, děti 10).

Neděle

FOTBAL – I. liga: Dynamo ČB – Slavia Praha (17 Střelecký ostrov), II. liga: Táborsko – Vyškov (14:30 Kvapilova), příprava: Třeboň – Stará Říše (15:15), Suchdol – Mladé (11 St. Hlína), Roudné – Osek (15 Složiště).

HOKEJ – Krajská liga muži – semifinále play off:, případné páté zápasy: Samson ČB – Veselí n. Luž. (17 Pouzar centrum), Milevsko – Soběslav(17), regionální liga dorostu: Motor ČB B – Kolín (11:10).

BASKETBAL – I. liga muži: Písek – Basket Brno U23 (17), extraliga kadeti: GBA Lions J. Hradec – Basket Brno (11), Písek – Nymburk (11:30), liga kadeti: Písek B – Frýdek-Místek (9).

STOLNÍ TENIS – II. liga muži: Vodňany – El Niňo Praha C (10), ČZ Strakonice – Čakovice (10).

HOKEJBAL – I. liga muži: Pedagog ČB – Suchdol n. Luž. (13).

BOX – Mistrovství ČR juniorů a juniorek v Č. Budějovicích (9:45 finále Sport hotel).

Pondělí

HOKEJ – II. liga, předkolo play off: Písek – Most (18).