Pátek

FUTSAL – II. liga: Absolut Černý Dub – Kadaň (20:30 Sp. hala Č. Budějovice).

Sobota

FOTBAL – I. liga: Dynamo ČB – Hradec Králové (15 Střelecký ostrov)

VOLEJBAL – Extraliga muži: Jihostroj České Budějovice – Odolena Voda (18 Sp. hala), extraliga juniorky U20: Madeta ČB – Střešovice (10 ZŠ O. Nedbala), Madeta ČB – Frýdek-Místek (18 ZŠ O. Nedbala).

HOKEJ – II. liga: Písek – Ústí n. Lab. (17), Tábor – Hronov (18), extraliga junioři: Banes Motor ČB – Ml. Boleslav (13), extraliga dorostu: Banes Motor ČB – Kladno (16:30), krajská liga muži: J. Hradec – Milevsko (18:15), regionální liga dorostu: Český Krumlov – Světlá n. Sáz. (12:45), DDM ČB – Benešov (18:40 II. plocha).

HÁZENÁ – II. liga muži: Třeboň – Loko ČB (18), II. liga st. dorostenci: Jihočeši – Hostivice (16 Třeboň), II. liga ml. dorostenci: Třeboň B – Hostivice (14).

STOLNÍ TENIS – III. liga muži: Soběslav – Cheb (14), ČZ Strakonice – KST Karlovy Vary (15), II. liga ženy: Kovářov – Vyšší Brod (15).

HOKEJBAL – Extraliga muži: Prachatice – Hradec Králové (14).

BADMINTON – Mistrovství ČR U17 v Č. Krumlově (9 hala).

ATLETIKA – Mikulášský běh v Čimelicích (u sportovní haly, 11:30 ženy, 12:10 muži, 9:30 mládež).

TRIATLON – Mikulášský aquatlon v Jindřichově Hradci (9:30 plavecký bazén).

Neděle

HOKEJ – Tipsport extraliga: Banes Motor Č. Budějovice – Kladno (17), krajská liga muži: Soběslav – Radomyšl (17), Božetice – Veselí (17 Milevsko), Č. Krumlov – Strakonice (17), Hluboká – Vimperk (17), regionální liga junioři: DDM ČB – J. Hradec (18:40 II. plocha).

BASKETBAL – Kooperativa NBL muži: Písek – Brno (17), I. liga muži: J. Hradec – USK Praha B (16), nadregionální liga junioři: Tigers ČB – Pehřimov B (11 Kubatova).

STOLNÍ TENIS – III. liga muži: Soběslav – KST Karlovy Vary (10), ČZ Strakonice – Cheb (10).

FLORBAL – I. liga muži: Štíři ČB – Chomutov (17 Sp. hala).

SÁLOVÝ FOTBAL – Celostátní liga v Č. Budějovicích (Lokomotiva, 14 Větřní – Mor. Třebová, 15 Rudolfov – Mor. Třebová, 16 Větřní – Zlín, 17 Rudolfov – Zlín).

HOKEJBAL – I. liga muži: Pedagog ČB – Polička (15), Suchdol n. Luž. – Vlčí smečka Ústí n. Lab. (15).

VOLEJBAL – Extraliga juniorky U20: Madeta ČB – Prostějov (12 ZŠ O. Nedbala).

HÁZENÁ – II. liga st. dorostenci: Sez. Ústí – Vršovice (11), II. liga ml. dorostenci: Sez. Ústí – Vršovice (9).

BADMINTON – Mistrovství ČR U17 v Č. Krumlově (9 hala semifinále a finále).

ATLETIKA – Mikulášská hala v Č. Budějovicích (10 koridor ZŠ O. Nedbala).