Pátek

HOKEJ – Tipsport extraliga: Motor ČB – Sparta Praha (17:30), liga junioři: Motor ČB – Kladno (14:45 II. plocha), extraliga dorostu: Tábor – Kladno (15), Motor ČB – Hvězda Praha (18 II. plocha), krajská liga muži – čtvrtfinále play off: Samson ČB – Radomyšl (19 Pouzar centrum), Milevsko – Strakonice (19), Hluboká – Veselí (19), Soběslav – Č. Krumlov (19), regionální liga junioři: Tábor – Třemošná (19), regionální liga dorostu: Tábor B – Kutná Hora (15:55 Soběslav).

BASKETBAL – I. liga muži: Písek – Nový Jičín (19:30)

VOLEJBAL – I. liga ženy: Rudolfov – Prostějov B (19), Madeta ČB – Hradec Králové (19 Sport. hala).

Sobota

HÁZENÁ – Extraliga muži: Strakonice – Prešov (17), II. liga muži: Strakonice B – Pardubice B (19), II. liga st. dorostenci: Strakonice – Pardubice (14), liga ml. dorostenky: Strakonice – Písek (12).

HOKEJ – Extraliga dorostu: Tábor – Hvězda Praha (13:15), Motor ČB – Kladno (14:15 II. plocha), liga dorostu: Písek – K. Vary B (18), regionální liga junioři: Strakonice – Pelhřimov (14:30), regionální liga dorostu: Soběslav – DDM ČB (9:25).

VOLEJBAL – I. liga ženy: Rudolfov – Prostějov B (10), Madeta ČB – Hradec Králové (10 ZŠ O. Nedbala), extraliga kadeti U18: Jihostroj ČB – Příbram (10 ZŠ O. Nedbala), Jihostroj ČB – Liberec (16 ZŠ O. Nedbala).

STOLNÍ TENIS – I. liga muži: Pedagog ČB – Hustopeče (14), II. liga muži: Studená – Ústí n. Lab. (15), III. liga muži: Kaplice – Elizza Praha B (14), Soběslav/ Studená – Sedlčany (14 Soběslav).

FOTBAL – Turnaj ve St. Hlíně: Myslkovice – Jankov (11), příprava: Dynamo ČB – Jihlava (ligové dorosty, 10 na Složišti), Trhové Sviny – Roudné (15 St. Hlína), Osek – Nýrsko (16 ve Strakonicích), Prachatice – Kaplice (16:30), Strakonice – Chanovice (18), Táborsko B – Katovice (18 na Soukeníku), Milevsko – Jistebnice (14), Písek dor. – Týn (15).

SÁLOVÝ FOTBAL – I. celostátní liga, čtvrtfinále play off: Větřní – Chemcomex Praha (18:45 Loko ČB).

FLORBAL – I. liga muži: Štíři ČB – Letka Bolatice (18 Sp. hala).

BASKETBAL – Extraliga juniorky: Strakonice – Prostějov (16), nadregionální liga junioři: Tábor – Rokycany (18).

Neděle

FOTBAL – I. liga: Dynamo ČB – Bohemians Praha (15 Střelecký ostrov), turnaj ve St. Hlíně: Olešnice – Boršov (11), Mladé – Větrovy (13), Neplachov – D. Voda (15), příprava: Olešník – Soběslav (13 Třeboň), Třeboň – Meteor Tábor (15:15), Lom – Hluboká (16:30 Soukeník), Jankov – Vodňany (16:30 Složiště), Lomnice – Veselí (17 St. Hlína).

HOKEJ – Krajská liga muži, čtvrtfinále play off: Strakonice – Milevsko (17), Veselí – Hluboká (17), Č. Krumlov – Soběslav (17), Radomyšl – Samson ČB (19 Písek), regionální liga junioři: J. Hradec – Třemošná (14:55), Tábor – Černošice (17), regionální liga dorostu: Č. Krumlov – Mad Bull ČB (11), DDM Č. Budějovice – Strakonice (18:40 II. plocha).

HÁZENÁ – I. liga ženy: J. Hradec – Olomouc (18), liga st. dorostenky: J. Hradec – Olomouc (16), liga ml. dorostenky: Jindřichův Hradec – Olomouc (14).

VOLEJBAL – Extraliga kadeti U18: Jihostroj ČB – Blue Ostrava (11 ZŠ O. Nedbala), Jihostroj ČB – Kladno (17 ZŠ O. Nedbala).

STOLNÍ TENIS – I. liga muži: Pedagog ČB – MS Brno (10), II. liga muži: Studená – Litoměřice (10), III. liga muži: Soběslav/ Studená – Elizza Praha C (10), Kaplice – Sedlčany (10).