Pátek

MOTORISMUS – Středoevropská rallye, mistrovství světa v automobilových soutěžích (9:50 RZ 3 Vlachovo Březí 1, 10:42 RZ 4 Zvotoky 1, 12:15 RZ 5 Šumavské Hoštice 1, 14:32 RZ 6 Vlachovo Březí 2, 15:24 RZ 7 Zvotoky 2, 16:59 RZ 8 Šumavské Hoštice 2).

HOKEJ – Tipsport extraliga: Banes Motor ČB – Sparta Praha (17:30), liga junioři: Písek – Kladno (20), liga dorostu: Písek – K. Vary B (15:15), regionální liga dorostu: Tábor B – Mad Bull ČB (17:40 Soběslav), J. Hradec – DDM ČB (17:50).

FOTBAL – Krajský přebor: Hluboká – Dražice (18).

BASKETBAL – Český pohár muži, 2. kolo: Tigers ČB – GBA Lions J. Hradec (19 Kubatova).

VOLEJBAL – I. liga ženy: Rudolfov – Plzeň (19).

HOKEJBAL – Český pohár, 2. kolo: Pedagog ČB – Suchdol (19), ŠD Písek – Plzeň (19).

Sobota

FOTBAL – I. FORTUNA:LIGA: Dynamo ČB – Pardubice (15 Střelecký ostrov), II. liga: Táborsko – Vlašim (14:30 Kvapilova), ČFL: Písek – Admira Praha (10:15), divize: Soběslav – Sokolov (14:30), I. liga dorostu: Dynamo ČB – Slovácko (13 Složiště), krajský přebor: Mirovice – Protivín (10:15), Semice – Jankov (hř. Protivín), Trhové Sviny – Týn, Osek – Olešník (vše 14:30), I. A třída: Prachatice – Kaplice (10:15), Sousedovice – Vodňany (11), Blatná – Hrdějovice, K. Újezd – Dolní Dvořiště, Čkyně – Vimperk, Kovářov – Nová Včelnice, Lišov – Jistebnice, Bernartice – Dačice (vše 14:30), I. B třída: Loučovice – Ledenice (11), Mladé – Olešnice, Větřní – Hluboká B, Chvalšiny – Roudné B, Frymburk – Boršov (vše 14:30), Stachy – Štěkeň (11), Bělčice – Strakonice B, Volyně – Dražejov, Bavorov – Střelské Hoštice, Podolí – Ratibořské Hory (hř. Šamonice), Větrovy – Planá/L., Sepekov – Chyšky (vše 14:30), Horní Žďár – Nová Bystřice (10:30), Buk – Studená (14:30), Slavonice – Kardašova Řečice (14:30), divize dorostu: Roudné – Rokycany (10), divize žáci: SKP ČB – Rokycany (10), divize ml. žáci: Písek – Luby (10), Strakonice – Vlašim (15 Sídliště), KP dorostu: Hradiště – Čt. Dvory (9), Strakonice – Slavia ČB (hř. Sídliště), Milevsko / Sepekov – Písek B, Třeboň – Prachatice / Volary (hř. Břilice), Český Krumlov – Loko ČB (vše 10), I. A dorostu: Hrdějovice – Čkyně, Kestřany – Planá/L., Hluboká – Mokré, Bechyně/ Stádlec – Soběslav, Čimelice / Mirovice – Chotoviny / Malšice, Protivín – K. Řečice (vše 10), KP žáci: M. Tábor – Hradiště (9:30 Viktoria), Týn – Loko ČB (hř. Temelín), Dačice/N. Bystřice – J. Hradec, Veselí – Vimperk (vše 10), I. A žáci: T. Sviny – Kaplice (9), Rudolfov – Suchdol / Č. Velenice (9:30), Ševětín – Netolice / Strunkovice, Větrovy / S.Ústí – Vl. Březí / Husinec (hř. S. Ústí), Hradiště B / Semice – Volyně / Volenice (hř. Putim), Soběslav – Bechyně / Stádlec (vše 10).

HÁZENÁ – Extraliga muži: Strakonice – Frýdek-Místek (17), MOL interliga ženy: Písek – Hodonín (15), II. liga muži: Loko ČB – Dolní Cerekev (17), Třeboň – Kutná Hora (18), Strakonice B – Vršovice (19), II. liga st. dorostenky: Strakonice – Chomutov (12), liga ml. dorostenci: Jihočeši – Most (16 Třeboň), II. liga ml. dorostenci: Strakonice – Vršovice (10), Třeboň B – Kutná Hora (14), II. liga ml. dorostenky: Strakonice – Slavia Praha B (14).

HOKEJ – II. liga: Písek – Letňany (17), Tábor – Benátky n. Jiz. (18), extraliga junioři: Banes Motor ČB – Sparta Praha (12), extraliga dorostu: Tábor – Liberec (11:30), krajská liga muži: Strakonice – Soběslav (17), Veselí – Radomyšl (17), regionální liga dorostu: Č. Krumlov – Pelhřimov (12).

VOLEJBAL – I. liga ženy: Rudolfov – Plzeň (10).

STOLNÍ TENIS – Český pohár muži: Vodňany – El Niňo Praha C (10:30), krajský bodovací turnaj dorostu v Táboře (9 ZS).

FLORBAL – I. liga muži: Štíři ČB – Hummel Hattrick Brno (17 Sp. hala).

HOKEJBAL – Český pohár muži, 2. kolo: J. Hradec – Prachatice (10).

ATLETIKA – Sokolský běh republiky v Č. Budějovicích (14 hl. závod Stromovka, 11 děti), na Hluboké (14 hl. závod Sportovně relaxační areál, 11 děti), v Písku (14 Palackého sady, 12:45 děti) a v Blatné (14 hl. závod u plaveckého bazénu, 14:20 děti).

Neděle

BASKETBAL – NBL muži: Písek – NH Ostrava (17).

FOTBAL – III. liga: Táborsko B – Hostouň (14:30 Svépomoc), divize: J. Hradec – Domažlice B (14:30 Vajgar), krajský přebor: Třeboň – Rudolfov (10:30), Třebětice – Milevsko (14:30), Strakonice – Roudné (14:30 Křemelka), I. A třída: Strunkovice – Zl. Koruna, Planá – Borek (hř. K. Újezd), Ml. Vožice – Loko ČB, Čt. Dvory – Sez. Ústí, Slavia ČB – Meteor Tábor, Chýnov – Veselí (vše 14:30), I. B třída: Lhenice – Kaplice B (14:30), T. Sviny B – Č. Krumlov B (14:30 Slavče), Prachatice B – Sedlice (11 Záblatí), Vl. Březí – Chelčice, Netolice – Vacov, Meteor Tábor B – Hradiště, Milevsko B – Včelná, Protivín B – Čimelice, Chotoviny – Božetice, Stráž – Lomnice, Třeboň B – D. Voda (hř. Břilice), Neplachov – Suchdol, Nemanice – Ševětín (vše 14:30), II. liga dorostu: Dynamo B – Petřín Plzeň (10:30 Složiště), Táborsko – Cidlina (11 Soukeník), divize žáci: Strakonice – Táborsko (10 Sídliště), KP dorostu: Meteor Tábor – Vimperk/ Volyně (10 Viktoria), I. A dorostu: Borek – Kaplice, T. Sviny – Netolice / Jankov, Ševětín / D. Bukovsko – D. Voda / Nemanice, Vacov – H. Planá / Frymburk, Kovářov – Týn, Větrovy / S. Ústí – Jistebnice (vše 10), KP žáci: Č. Krumlov – Milevsko / Sepekov (10), Třeboň – Prachatice / Lhenice (10 Břilice), I. A žáci: SKP ČB B – Čt. Dvory (hř. Bavorovice), Lišov – Nemanice / D. Voda, Blatná – Protivín / Písek, Vodňany – Chýnov / Ml. Vožice (vše 10), III. liga ženy: Dynamo ČB – Chotusice (14:30 Složiště).

HOKEJ – Liga junioři: Písek – Třemošná (17), liga dorostu: Písek – Pilsen Wolves (12), krajská liga muži: Vimperk – Milevsko (17), Č. Krumlov – Hluboká (17), Božetice – J. Hradec (17 Milevsko), regionální liga dorostu: Strakonice – Rokycany (13), Mad Bull ČB – J. Hradec (13:15 Pouzar centrum).

HOKEJBAL – I. liga muži: Pedagog ČB – Vlčí smečka Ústí n. Lab. (14).

HÁZENÁ – II. liga ženy: Písek B – Slavia Praha B (9), liga st. dorostenky: Písek – Slavia Praha (13), II. liga st. dorostenci: Sez. Ústí – Rokycany (11), liga ml. dorostenky: Písek – Slavia Praha (11), II. liga ml. dorostenci: Sez. Ústí – Rokycany (9).

STOLNÍ TENIS – Krajský bodovací turnaj ml. žactva v Č. Budějovicích (9 Sokol).