Pátek

FOTBAL – Příprava: Dynamo ČB – Amstetten (11 Složiště).

VOLEJBAL – I. liga muži: EGE ČB – Hradec Králové (19 ZŠ O. Nedbala).

HOKEJ – Extraliga dorostu: Banes Motor ČB – Pardubice (17), Tábor – Zlín (16), krajská liga muži: Hluboká – Soběslav (19), regionální liga dorostu: DDM ČB – Světlá n. Sáz. (19:40 II. plocha).

Sobota

VOLEJBAL – Extraliga muži: Jihostroj ČB – Karlovarsko (18), I. liga ženy: Rudolfov – Národní volejbalové centrum (10 a 14), extraliga kadeti U18: Jihostroj ČB – Lvi Praha (10 ZŠ O. Nedbala), Jihostroj ČB – Kladno (16 ZŠ O. Nedbala).

BASKETBAL – Kooperativa NBL muži: Písek – Olomoucko (18), I. liga ženy: Strakonice – Chomutov B (17) .

HÁZENÁ – MOL interliga ženy: Písek – Plzeň (18), II. liga st. dorostenky: Strakonice – Rokycany (15), II. liga ml. dorostenky: Strakonice – Mělník (17).

HOKEJ – II. liga: Tábor – Vrchlabí (18), Písek – Kobra Praha (17), extraliga dorostu: Banes Motor ČB – Přerov (13), Tábor – Kometa Brno (14:45), krajská liga muži: Veselí – Milevsko (18), regionální liga dorostu: J. Hradec – Poděbrady (11:20), Č. Krumlov – K. Hora (15), Mad Bull Č. Budějovice – Kolín (15:15 Pouzar centrum).

FOTBAL – Příprava: Písek – Táborsko (11), Táborsko B – Katovice (13 Soukeník).

STOLNÍ TENIS – III. liga muži: Soběslav – Elizza Praha D (14), II. liga ženy: Kovářov – Bohnice (10), Kovářov – Čakovice (15).

BADMINTON – Oblastní turnaj dospělých a oblastní přebor ml. žactva v Českých Budějovicích (9 sokolovna).

Neděle

BASKETBAL – I. liga muži: GBA Lions J. Hradec – Polabí (16), I. liga ženy: Strakonice – Sparta Praha (11), liga kadeti: Písek B – Kbely (10).

HOKEJ – Krajská liga muži: Božetice – Soběslav (17 Milevsko), Hluboká – Strakonice (17), Vimperk – Jindř. Hradec (17), Č. Krumlov – Radomyšl (17), regionální liga junioři: J. Hradec – Strakonice (12), Tábor – DDM ČB (16:45),

HÁZENÁ – II. liga ženy: Písek B – Astra Praha (15), liga st. dorostenky: Písek – Kunovice (13), liga ml. dorostenky: Písek – Velká n. Velič. (11).

VOLEJBAL – Extraliga kadeti U18: Jihostroj Č. Budějovice – Kojetín (11 ZŠ O. Nedbala), Jihostroj ČB – Prosek (17 ZŠ O. Nedbala).

STOLNÍ TENIS – III. liga muži: ČZ Strakonice – Elizza Praha D (10).