Kromě žáků Bruslařský klub České Budějovice obsadil všechny kategorie. V juniorech neměla trojice Jihočechů žádného konkurenta, a logicky okupovala stupně vítězů v předpokládaném pořadí: 1. P. Bidař, 2. Dvořák, 3. Nowický. Více než na pořadí však trenéři hleděli na bodové hodnocení. Neúčast závodníků z jiných klubů se negativně projevila na motivaci všech, a tak mladíci výkonem neoslnili.


I závod juniorek poznamenala nižší účast – přijelo jen dvanáct dívek. Barbora Píšová a Eva Nowická skončily na 4., respektive 5. místě a s předvedením byly obě spokojeny. Zlato a stříbro si opět rozdělily závodnice z USK Praha Procházková s Kostkovou, bronz si odvezla Janečková do Brna. Kristina Pauknerová (BK ČB) mezi devítkou seniorek skončila pátá.

Bronz Ludačkové

O největší úspěch se tak v Plzni postarala z výpravy Sandra Ludačková, jež v plně obsazené kategorii žaček vybojovala bronz a cenné body do pohárového žebříčku.


Na medaili zaútočila ze zadních pozic, protože po krátkém programu byla sedmá. Třetí nejlepší volná jízda ji však katapultovala vzhůru.
Českobudějovickou sbírku medailí ještě doplnil o stříbro mladší žák Novotný.


Už na konci tohoto týdne se talentované mládí BK ČB pokusí zopakovat dobré výsledky na ledě USK Praha.


Další závodníci BK ČB v Plzni – ml. žačky: 4. Bořková (55,89), 9. Nováková (53,22), 24. Novotná (38,61), 26. Keplingerová (35,46), 28. Mičanová (35,24b.), 29. Kadlecová.