Oboustranně se hrál dobrý volejbal, ale domácí byli razantnější. První set byl nejprve vyrovnaný, v jeho konci se Lvi odpoutali. Vysoko nad sítí řádil levačkou Mihajlovič.

Sestava prošpikovaná zahraničními hráči šlapala na plné obrátky, výborně ji režítoval nahrávač Janouch a na středu sítě si dobře vedl zkušený “Lví Král” . Právě hráč s reprezentačními zkušenostmi Jiří Král vnáší do hry pražského týmu zkušenost, se kterou se tým prezentuje v obraně na síti.

Pokud byl první set z pohledu domácího celku kvapíkem, ten druhý byl sprintem do cíle. Jihočeši brzy ztratili šanci na zvrat, trenér prostřídal sestavu a už myslel na třetí pokračování.

Ve třetím dějství přitlačil na pilu také budějovický Kanaďan Adam Casey Schouten. Jihostroj vedl 12:9, pak přišel nápor Lvů, kteří dovedli utkání do vítězného konce.

Lvi Praha – Jihostroj ČB 3:0 (18, 16, 20). Rozhodčí Činátl – Rychlík. Čas 86 minut. Jihostroj ČB: de Amo, Rejlek, Ondrovič, Mach, Michálek, Stoilovič – libero Kryštof (Zmrhal, Piskáček, Todua, Schouten, Šulista). Trenéři Dvořák a Skolka.