Sněhu je dost. Lipno se chystá nejen na nápor lyžařů, ale připravuje také velmi zajímavou závodní sezonu. Podívejte se na video, řekneme vám termíny závodů. A přidáme i termín narozeniny maskota areálu - lišáka Foxe.

Lipno nad Vltavou patří mezi nejvyhlášenější lyžařská střediska Jihočeského kraje. Také letos se na sjezdovkách uskuteční závody. Vybíráme termín, na který se těší lyžaři se zdravotním handicapem. "Český Open race sedmnáctého ledna," říká PR Manager společnosti Lipno servis Jiří Gruntorád.

Fotbalista, volejbalista a teď herec. Daniel Vondrák.
Vondrák hraje volejbal a dubluje Petra Rychlého. Z Dana je Jindřich VIII.

Bude to závod, ve kterém budou závodit lyžaři od 17. do 21.1. "Třetí ročník závodů ve sjezdovém lyžování Open Race nabídne dva dny tréninku a dva závodní dny, těšíme se na lyžaře," je uvedeno v propozicích akce, která nabídne soutěžní lyžování paralyžařům- sportovcům s handicapem. 

Podívejte se na video, manažer Jiří Gruntorád přidává kromě termínů závodů i pozvánku na narozeniny maskota areálu lišáka Foxe. U Lipna je spousta přírodního sněhu, navíc je kombinovaný s umělým zasněžováním, vypadá to, že lyžaře čeká velmi zajímavá sezona.