Oddíl nohejbalu TJ Dynamo ČB na svých kurtech u Mlýnské stoky uspořádal už 28.ročník memoriálu Jaroslava Veseckého v nohejbale dvojic.
„Tento ročník se, stejně jako předcházející dva, hrál ve dvou kategoriích," informuje předseda Dynama Bronislav Pilbauer. Na dva a na tři dopady. „Turnaje se zúčastnil bratr Jaroslava Veseckého Josef, který na závěr spolu s dlouholetým funkcionářem oddílu Josefem Lehutou a ředitelem turnaje Miloslavem Řehořem předávali ceny."
Osobností turnaje byl vyhlášen dlouholetý vynikající extraligový hráč SK Liapor K. Vary Vlastimil Kubín.
„Celkem se zúčastnilo třináct dvojic."
Nohejbalisté už zcela jistě upírají pohledy k nadstavbové části extraligy.
V 1. kole Dynamo přivítá v sobotu 5.9. od 14.00 na domácím kurtu Čelákovice.
Už tuto neděli ale nohejbalisté nejlepšího jihočeského klubu nabízejí předkrm.
„Od jedenácti a od čtrnácti přivítáme v celostátní soutěži dorostu v pokračující základní části soutěže družstvo Chabařovic," vzkazuje fanouškům kouč David Žikeš.
Dnes se v rámci celorepublikové akce Sporťáček představí v areálu na SKP ČB také Český nohejbalový svaz. „Prezentovat se bude také náš oddíl se stanovištěm, na kterém bude připraven nábor malých nohejbalistů," připomíná předseda klubu Bronislav Pilbauer, jehož potěšila následující zpráva: „V širším kádru reprezentace U21 pro ME v Rumunsku jsou z Dynama Jan Chalupa a Daniel Fík."
ME se odehraje 9. a 11.10.

Pořadí 28. ročníku memoriálu Jaroslava Veseckého:
Na dva dopady:
1. Fík-Matějka
2. Chalupa-Kubín
3. Žikeš – Pachman
4. Ryneš-Šafránek
Na tři dopady:
1. Tůma – Hrdlička
2. Pilbauer – Flieger
3. "Lubošové"
4. Zelinka – Vaník