"Nina Radová, Michal Rada a Vojtěch Stříbrný," připojuje trenérka Kateřina Bahenská i jména. "Skvěle se v Praze dařilo Michalu Radovi, který si během dne zlepšil osobní rekordy ve čtyřech z pěti disciplín." Jako první vícebojaři absolvovali běh na 60 m překážek. "Michal si časem 9.27 vytvořil ten den první osobní a zároveň i krajský rekord." Následoval kriket, kde si připsal výkon 62.95 m (OR) a sprint na 60 m, zde zaběhl čas 8.11 (OR).

"Ke skoku dalekému, předposlední disciplíně víceboje, Michal nastoupil na průběžně druhém místě." Svým fanouškům trochu zabrnkal na nervy dvěma přešlápnutými úvodními pokusy. "Michal se však projevil jako psychicky silný závodník a poslední pokus zvládl na jedničku a za výkon 5.59 m (OR 5.79) získal rovných 500 bodů." Na závěr na vícebojaře čekal běh na 800 m, Michal opět předvedl výborný výkon a zaběhl čas 2:21.54 s (OR). V celkovém součtu bodů se udržel na druhém místě a odvezl si tak z Prahy cenné vícebojařské stříbro a ziskem 2721 bodů přidal ještě velmi kvalitní krajský rekord, který byl od roku 2015 v držení jeho oddílového kolegy Tomáše Kratochvíla.

Neméně se dařilo i jeho sestře Nině Radové. "Ta si vytvořila osobní rekordy v běhu na 60 m (8.31), hodu kriketovým míčkem (36.47) a běhu na 800 m (2:38.34)." I zbylé disciplíny Nina zvládla výborně. "Při prvním startu na mistrovství České republiky obsadila skvělé desáté místo. O Niny úspěšném výkonu svědčí i fakt, že za krajským rekordem, který už dvanáct let drží Denisa Chládková z Tábora, zaostala o pouhých 100 bodů.