"Velký úspěch se narodil především pěti gymnastkám, které přivezly stříbrnou medaili z mistrovství České republiky," vracejí se trenérky k akci v Ostravě. "Minulý rok byly paté, letos zazářily jako vicemistryně."

Mistrovství světa v cyklokrosu se v úvodu února pojede v Táboře
Je to unikát, říká hejtman Kuba o propojení dětí s dospělými. Balogh souhlasí

Minulý rok teprve devítileté Anna Beerová a Adriana Hosnedlová, pod vedením trenérky Karolíny Imbrové, závodily dokonce s o osm let staršími děvčaty. "Letos byly opět Anna a Adriana součástí týmu." Velmi příjemným překvapením, který až hraničili se senzací, bylo vítězství Anny Beerová. "V jednotlivcích vybojovala první místo z celkového počtu 123 závodnic druhé ligy s nejvyšším počtem bodů 45, 767. Adriana Hosnedlová se umístila na šesté pozici. Je to opravdu úspěch. Patří mezi nejmladší závodnice."

Anna Beerová a Adriana Hosnedlová byly také na prvním mezinárodním závodě v Brně. "Byly jako „miminka“ ve své věkové kategorii a velkým překvapením bylo umístění." V jednotlivcích získala Beerová 3. místo. To je obrovský úspěch. Zajistila si postup do finále se slovinským gymnastou. Z dvanácti dvojic skončili na krásném čtvrtém místě."

Spokojený s výkony sportovních gymnastek je i trenér a předseda TJ Merkur České Budějovice Gustav Bago. Na sportovním úspěchu TJ Merkur mají velký podíl také talentované gymnastky Nikola Bagová, Tereza Bucharová a Laura Šůnová.