"Na našem veřejném hřišti se uskutečnil už finálový turnaj Junior Golf Cupu," dokumentuje ředitel Golfového resortu Hluboká nad Vltavou Antonín Loužek, že v klubu nezapomínají ani na talentované hráče.

Stejně jako během celé sezony i na závěrečný turnaj se děti dostavily v hojném počtu. "Užily si krásné dopoledne ve znamení typického babího léta," zhdnotil Loužek.

"Děti předvedly krásné vyrovnané výkony, u všech je vidět, že na sobě během celé sezony pilně pracovaly," okomentoval ředitel klubu výrazné výkonnostní zlešení a posun v dovednostech. Vyhlášení proběhlo na terase klubovny. Mezi dívkami zvítězila Beáta Smržová a z chlapců byl nejlepší Mathias Edelmann, který se stal už potřet i mistrem Junior Golf Cupu 2021. "Vítězům gratulujeme, domů si za své skvělé výkony odnesli krásné ceny v podobě voucherů od našich sponzorů. Děkujeme za hojnou účast v průběhu celé sezony a těšíme se příští rok na další turnaje Junior Golf Cupu."

Vítězem turnaj se série Golf & Food se stal Michal Prokeš, drihý skončil Daniel Scheichl, třetí místo patří Mathiasi Edelmannovi.