Na Žij pohybem začínala nejstarší děvčata se sestavou fitness pod názvem Flash. Získala třetí místo v lize C. Choreografii připravila Kateřina Polanská.

Odpoledne začala opět starší děvčata. Ema Kolářová, Anna Šimíková, Sára Nosková, Monika Janovská, Kristýna Vlčková a Natálie Hřebejková, která cvičila již dopoledne (sestavu Flash) a k nim se přidaly Anna Gornická, Andrea Strnadová, Barbora Dragounová, Julie Čížková, Sára Beranová, Barbora Školaudyová, Nikol Hřebejková, Kristýna Volfová, Veronika Opelková, Kateřina Podrová. Sestavu pod názvem Jumanji vítejte v džungli připravila opět Kateřina Polanská. "Od minulých závodů si dívky polepšily a získaly druhé místo."

Poté nastoupila mladší děvčata v choreografii Karolíny Šarešové a Veroniky Lingánové s názvem Coco: Adéla Kačírková, Nikola Bryndová, Elen Kázecká, Anežka Kozelková, Žofie Čížková, Nella Kabourková, Michaela Tejnorová, Vanesa Bryndová, Kateřina Coufalová, Valentýna Křiváčková, Viktorie Nosková. "Po zlatém výkonu ze Začni s mistry je jiní rozhodčí ze závodů Žij pohybem ocenili až na třetí místo. Ne že by jejich výkon byl horší, naopak. Ale každá soutěž má trochu jiná pravidla a hlavně rozdělení věkových kategorií podle průměru věku v daném roce. A tak děvčata jsou nejmladší ve skupině."

Zbyněk Malát
Nečekaně zemřel Zbyněk Malát. Stal se tenisovou osobností roku

Na závodech Začni s mistry začínala od rána soutěž gymnastického aerobiku jednotlivců. Nejúspěšnější byla Elen Kázecká, která svou skupinu vyhrála. "Úspěchem je i páté místo Nelly Kabourkové, která stejně jako Michaela Tejnorová závodila samostatně úplně poprvé. Děvčata se předvedla ještě jednou. "A to Elen, Nella a Anežka Kozelková ve trojici (mini tým), která získala první místo ve své nejmladší kategorii."

Ve starší kategorii jako pětička (maxi tým) se spojily Michaela, Anežka a s nimi Žofie Čížková, Adéla Kačírková a Nikola Bryndová a bylo z toho třetí místo. Pod všechny choreografie se podepsaly Vendula Walterová, Michaela Čechová a Jaroslava Benešová. "Kromě Míši, která se později ještě vracela zpátky, se všechny přesunuly na soutěž Žij pohybem, kde předvedly sestavu Coco."

Po sestavách ATS (aerobik team show korespondují s daným tématem) přišly na řadu opět sporťáky. Od nejmladších a to: jednotlivci Elen Kázecká druhé místo, trojice Elen, Nella a Anežka opět první místo, čtveřice Michaela, Žofie, Adéla a Nikola získala druhé místo.

Ve starší kategorii nad 10 let předvedly sestavu Kateřina Podrová a Julie Čížková a byly páté. "Jako poslední se dostala na řadu dvojice a jednotlivci v nejstarších kategoriích."

Choreografii sester Kutějových ve dvojici zacvičily Barbora Králová a Tereza Šejnohová a získaly už podruhé zlato. "Stejně jako Tereza v jednotlivcích, která už okolo deváté hodiny večerní vyhrála svou kategorii a získala poslední medaili velmi úspěšného dne."