Co zaznělo v hale Aera po utkání extraligy volejbalistů s Č. Budějovicemi?

Martin Kop (trenér Aero Odolena Voda): Dramatický a pohledný volejbal z obou stran před super diváckou kulisou. Myslím si, že jsme si minimálně bod zasloužili. Samozřejmě jsme chtěli vyhrát, ale s pokorou uznáváme kvalitu soupeře a jsme rádi, že jsme si zajistili přímý postup do play off.

Matyáš Démar (kapitán Aero Odolena Voda): Moc děkuji divákům za krásnou atmosféru, v play off budeme s takovou kulisou v zádech hodně nepříjemný soupeř. Důležitý bod, který nám zaručil šesté místo.

Volejbalisté Jihostroje České Budějovice podpořili Ukrajinu
Utkání extraligy volejbalistů nebylo jen o sportu. Valerij Todua posílá vzkaz

René Dvořák (trenér VK Jihostroj České Budějovice): Už mohla být konečně plná hala, která vytvořila bouřlivé prostředí, ostatně jako vždy tady na Odolce. My jsme tomu asi v určitých fázích podlehli. V některých momentech setů jsme vedli o hodně a ještě jsme to pokazili. Tam jsme byli nedobří v mezihře, nahrávali jsme si vysoké balony a ten bod jsme ztratili.

Radek Mach (kapitán VK Jihostroj České Budějovice): Byl to krásný volejbal zápas z obou stran. Výborné výměny, bojovnost a myslím si, že to se muselo divákům líbit.