Cestují často. Po celém světě. Velmi rádi spojují cestovatelské zážitky se sportovními. Teď to vyšlo dokonale. Faltýnovi se vydali z Českých Budějovic na Floridu. Viděli Velkou cenu Miami.

Byl to zajímavý závod, vyhrál Lando Norris před Verstappenem a Leclercem. Podívejte se na video u tohoto článku, zachycuje atmosféru Velké ceny Miami.

Sportovní nadšenci, a velcí příznivci hokejového Motoru České Budějovice, se vypravili i na NHL. Zápas, ve kterém se představili Pastrňák se Zachou, skončil výhrou českých hokejistů o čtyři góly. "Nádherný zážitek," komentoval Josef Faltýn mladší výjimečné chvíle prožité v USA na sportovních akcích. Projděte si fotogalerii, najdete tam i fotografii Josefa Faltýna s Jakubem Laukem. Zacha s Pastrňákem se asistencemi podíleli na prvním gólu svého týmu, který vstřelil ve 33. minutě Geekie a odstartovali tak střeleckou smršť týmu z Bostonu.

První zápas série: Florida - Boston 1:5 (0:0, 1:3, 0:2), 32. M. Tkachuk (Barkov) – 33. Geekie (Zacha, Pastrňák), 37. Lohrei (P. Wotherspoon, Zacha), 40. Carlo (Coyle, Frederic), 48. Brazeau (J. van Riemsdyk, Lohrei), 57. DeBrusk (Marchand).