Peter Ondrovič v Jihostroji České Budějovice končí. Docela nedávno ukončila svoji práci u mládeže, v dívčí složce, v nejlepším českém volejbalovém klubu také jeho přítelkyně Lesia Slezáková. Oba mění adresu. V Českých Budějovicích sportovní pár nezůstane. Takový je svět profesionálního sportovce. Ondrovič odvedl na jihu Čech skvělé služby.

Mistři České republiky ve volejbale v kategorii nad 40 let
Na videu máme tři mušketýry. Ulč, Mach a Motys. Vezou zlato!

Na angažmá pod Černou věží jen tak nezapomene. Podívejte se na video u tohoto článku, jak hodnotí své šestileté působení v Jihostroji. Na postu blokaře udivoval klidem, přehledem, schopnostmi obranáře, který dokáže i rychle zaútočit. Přestože to na první pohled nevypadalo, jeho plachtící podání, perfektně takticky umístěné, dokázalo potrápit soupeřovy obrany.

Peter Ondrovič se zapsal do historie českobudějovického klubu velmi výrazně. Teď končí. Hodně štěstí v novém působišti.

Slovenský blokař odehrál v Českých Budějovicích celkem šest sezon, čímž se stal nejdéle působícím cizincem v historii klubu. S Jihostrojem slavil dvakrát titul (2019 a 2024), dvakrát byl vicemistrem (2021 a 2023) a dvakrát vyhrál Český pohár (2019 a 2020). „Odchod Petera mě osobně velmi mrzí, máme ale bohužel místo jen pro tři blokaře. Před dvěma lety si vybojoval šanci vrátit se zpět do klubu, což se nepovede každému. Především ve stříbrné sezoně 2022/23 byl naší velkou oporou. Děkujeme za šest parádních let v Jihostroji a přejeme mnoho štěstí v dalším angažmá,“ sdělil pro klubový web Robert Mifka.