Tradiční dvojzápas se o tomto víkendu výjimečně nekoná. Nedělní duel s béčkem TTC Ostrava musel být kvůli karanténě hostí odložen. „Pro nás je to samozřejmě komplikace. Naši hráči Radek Košťál s Martinem Hanákem dojíždějí ze značné vzdálenosti a takhle pojedou dvakrát na sólo zápas. Navíc může být problém s termíny, protože naše hala neslouží jenom stolnímu tenisu. Moc se nám to nelíbí,“ neskrývá předseda Pedagogu Přemysl Horák.

Sobotní utkání s havířovskou rezervou však slibuje opravdu zajímavou podívanou. Hostující soupiska se jen hemží zvučnými jmény na čele s bývalým reprezentantem Markem Čihákem nebo výborným Kubáncem Livanem Martinezem.

Pravděpodobný je ale také start mladíka Daniela Košťála, což není nikdo jiný, než syn největší opory Pedagogu a trojnásobného mistra republiky Radka Košťála. „Nemám zrovna velkou radost z toho, že budu hrát proti synovi. Bude to pro mě divný zápas. Ale budu makat tak, abychom vyhráli,“ ujistí.

Právě bývalý reprezentant podává i v sedmačtyřiceti letech výborné výkony a v dosavadních pětadvaceti zápasech prohrál jen dvakrát. Každý jeho start na jihu Čech je pro fanoušky stolního tenisu velkým lákadlem. A podobně je tomu i v případě Martina Hanáka, jenž ve své době dokázal porážet i hráče ze světové špičky.