V Plzni zahájila podzimní část sezony I.VT důležitým závodem před MČR, které bude v polovině října v Kladně a MS, které bude hned na konci října v Belgii v Gentu.

Sport klub Romany Beranové přivezl stříbro v kategorii youth 16 – 18 let dua. "Karolína Beranová a Barbora Kuželová zahájily podzim jak se patří, je to důležitý krok k vrcholící přípravě na mistrovství České republiky a na mistrovství světa."

Tim Ha z českobudějovického Fight Clubu
Tim Ha. Bojovník z Fight clubu si v karate combat brousí zuby na Las Vegas

Závodit mělo také nominované trio na MS ve složení Karolína Beranová, Barbora Kuželová a Natálie Hrabčáková. "Natálie se na konci prázdnin zranila, tak jsme ji pro jistotu prvního závodu ušetřili. Cvičila jen v juniorském fitness petite aerobic, kde jsou nároky menší. Vzhledem k tomu Karolínka nelenila a po dlouhé době si zajela v kategorii youth 16 – 18 let ženy sestavu jako jednotlivkyně a zavzpomínala na minulé sezony, dokázala, že stále patří mezi špičku v České republice, z Plzně si přivezla úžasné čtvrté místo." Radost jihočeských závodnic i trenérek z obou sestav byla obrovská. Teď už tréninky směřují k přípravě na MČR a MS.

V kategorii juniorů 13 – 15 let ženy se Kamila Zákostelecká dostala na 20. místo, Lucie Plášilová 21. místo, v kategorii junior duo Bára Braunfuchsová a Magdalena Jandová Magdalena na 9. místo, v kategorii junior fitness petite Aerobic Bára Braunfuchsová, Magdalena Jandová, Natálie Hrabčáková, Berenika Jarůšková a Kamila Zákostelecká vybojovala 8.místo.
O týden dřív začaly též závody II. VT v Otrokovicích – v kategorii juniorky ženy 13 – 14 let - Anežka Vanišová získala 14. místo.