Na řádné valné volební hromadě Jihočeského tenisového svazu byl na dalších pět let jako nejvyšší činovník zvolen Miloslav Hlaváček. Staronový předseda jihočeské oblasti měl tentokrát protikandidáta Jana Kellnera z Tábora. Svoji pozici však obhájil. „Jsem připravený vést Jihočeský tenisový svaz další volební období,“ prohlásil po svém znovuzvolení Miloslav Hlaváček.

Rozřazovací kemp pro Ukrajinky v Českých Budějovicích
Jihostroj přivítá zdarma do svých řad dívky a chlapce z Ukrajiny

Ve zprávě o činnosti za rok 2021 připomněl Miloslav Hlaváček složité období s pandemií. „Přesto se nám jako jedné z mála oblastí povedlo uspořádat všechny soutěže družstev i jednotlivců,“ připomněl. Podotkl, že se nepovedlo dohodnout tradiční Trojutkání žactva mezi Jihočeským krajem, Horními Rakousy a Dolním Bavorskem. „Neshodli jsme se na termínech,“ vysvětlil. Uspořádání třicátého ročníku se však ani po dvou letech nevzdává.

Novým členem Výkonného výboru Jihočeského tenisového svazu se stal předseda LTC Tábor Karel Hübner. Staronovými členy jsou Vladimír Kuka, Petr Chalupa, Vladimír Mikeš, Miroslav Vaníček a Věra Zasadilová. Složení Kontrolní a revizní komise JTS se nezměnilo. Zůstávají v ní František Brabec, René Hart a Jan Steinbauer. (jts)