Na schůzku s organizačním výborem Mattoni 1/2Maratonu České Budějovice 2023 dorazila i primátorka města České Budějovice Dagmar Škodová Parmová, pohled města představila na tiskové konferenci (podívejte se na video). První dáma Českých Budějovic má ke sportu velmi vřelý vztah, ve druhé polovině května dokonce rozlosovala základní skupiny oblíbené Zaměstnanecké ligy Deníku. Fotbalový turnaj firem vyvrcholí krajským kolem v pondělí odpoledne znovu na hřišti v Nové Vsi už v pondělí 5.6. odpoledne, pokud máte rádi zábavu a fotbal, vydejte se na klobásu a na fotbal do Nové Vsi na Českobudějovicku, program bude končit finálovým zápasem až okolo 17. nebo 18. hodiny.

Zaměstnaneckou ligu Deníku zahájila primátorka Č. Budějovic Dagmar Škodová ParmováZaměstnaneckou ligu Deníku zahájila primátorka Č. Budějovic Dagmar Škodová ParmováZdroj: Deník/ František BaštaDagmar Škodová Parmová společně s Carlem Capalbem (prezident organizačního výboru) a Igorem Murkem (manažerem Mattoni 1/2Maraton České Budějovice) představili novinářům průběh atraktivního a oblíbeného závodu, který začne právě dnes v 19.00. Velmi bohatý program nachystali organizátoři na celý den.

Hlavní závod odstartuje na centrálním českobudějovickém náměstí v sobotu večer v 19.00. "Počasí bude skvělé, divácká kulisa tu bývá nádherná, přijďte běžce povzbudit," vzkazuje roztomilou češtinou Carlo Capalbo do celého Jihočeského kraje.