Volejbalisté Jihostroje nezačali dobře. Domácí, jak avizovali, poslali na postu univerzála Ondřeje Hudečka. Náskok rychle narůstal: 18:14. Trenér Dvořák uklidňoval své hráče, ti se pomalu dostávali do provozního tempa. V závěru setu už byl stav jen o dva body: 18:16. Nabídky na srovnání se ale nepodařilo využít a Málek esem znovu zařizoval klid na karlovarské ruce: 21:17.
Druhý set se od úvodu vyvíjel naprosto vyrovnaně. Jenže pak si balon vzal za koncovou čáru Hudeček a jeho levačka byla neúprosná: 15:11. Naopak při Hackworthově servisu, a v sestavě s nahrávačem Červinkou, se stav téměř dorovnal: 19:18. Pak se zase prosadili Karlovarští.
Třetí dějství odemkl šesti (!) body servírující blokař Vladimír Sobotka. Také proto se Jihostroj dostal do pohody: 6:11. Jihostroj vedl o osm bodů, měl dva setboly. Jenže nic z toho nestačilo.
Karlovarsko – Jihostroj ČB 3:0 (22, 19,27), rozhodčí Rychlík, Činátl, diváků 1200. Jihostroj ČB: Habr, Hackworth, Mach, Todua, Michálek, Kraffer – libero Kryštof.
Trenér Dvořák (Šotola, Sobotka, Červinka, Kuliha).