Písek připravil pro rodiče dětí turnaj, kterého se zúčastnilo celkem 5 týmu. Hrálo se na malé branky systémem 3+0. Každý tým se porovnal s každým. Poté hráči přešli do vyřazovacích bojů. "Samozřejmě u toho nesměli chybět diváci, těmi se tentokrát stali samotní hráči."

Nejlépe si vedl tým Veteránů ve složení Šerák, Šeráková, Suchan a Šteier, který nenašel po celou dobu přemožitele. "Během celého turnaje měli rodiče k dispozici ovocný bar a pro všechny byla připravena na konci odměna," popisuje Reichl a dodává: "Do poslední chvíle jsme netušili, zda se turnaj vůbec odehraje a jsme rádi, že nakonec se rodiče po druhé výzvě domluvili a do turnaje se přihlásili. Osobně si myslím, že po celou dobu panovala výborná atmosféra." Podle Reichla byly k vidění zajímavé zápasy.

Střelecké galapředstavení paní Marcely
Motor s novým útokem? Gulaš - Pech - Marcela

"Někteří za to opravdu vzali a dělali pro vítězství maximum. Jsme moc rádi za účast, která nakonec byla. Smekáme klobouk před všemi, kteří se rozhodli přihlásit. Věřím, že brzy bude repete a uvidíme možná i více rodičů na hracím poli," doplnil hlavní organizátor Matyáš Riechl.

Umístění: 1. Veterání, 2. Mravenci, 3. Slaboši, 4. Invalidé, 5. Něžná kopyta.