Spokojenost je i v Jihostroji. Klub po výměně trenéra podal v K. Varech dobrý výkon. A připojil se k akci, která se uskuteční během tohoto víkendu.

Sportovní kluby v Českých Budějovicích si pro své skalní příznivce připravily speciální akci. VK Jihostroj, SK Dynamo a HC Motor se představí v domácím prostředí a fanoušky ostatních klubů zvou na utkání. Držitelé permanentních karet budou mít na vstupenky na ostatní sporty slevu 20 %.

"Spolupráce mezi jednotlivými kluby probíhá už řadu let," přikyvuje PR manažer Jihostroje Matěj Mayer. V minulých sezonách mohli fanoušci využít několika připravených akcí, tentokrát se především díky termínově shodě o nadcházejícím víkendu 22. a 23. října propojí příznivci všech tří klubů.

Jako první své utkání sehrají volejbalisté Jihostroje, kteří v sobotu přivítají Black Volley Beskydy ve Sportovní hale od 18 hodin. Druhé v pořadí bude Dynamo, na Střeleckém ostrově v neděli hostí od 15 hodin Hradec Králové. Pár minut po skončení fotbalu rozehrají zápas v Budvar aréně hokejisté Motoru, na jih Čech přijede vítěz uplynulého extraligového ročníku z Třince.

Jakým způsobem půjde uplatnit slevu? Před jednotlivými duely se stačí na pokladně prokázat permanentkou na jeden ze tří sportů a u dalších dvou dotyčný obdrží vstupenku se slevou 20 %.