Mistrovství České republiky juniorů a Přebor ČR seniorů v krasobruslení nabídlu v Budvar aréně zajímavou podívanou.
Pořadatelský klub BK Č. Budějovice reprezentovala za vydatných ovací publika juniorka Sandra Ludačková. Po sobotě byla 13., si v nedělní volné jízdě o dvě místa polepšila: „Mohlo to být lepší, ale piruety jsem zkazila,“ hodnotila. „Jinak si myslím, že to bylo docela dobré,“ doplnila.
V rámci dvoudenního šampionátu bylo zároveň uděleno ocenění členům BK Č. Budějovice, úspěšným reprezentantům, kteří se dokázali prosadit na ME v Bernu. Za Tomáše Vernera dorazil do Budvar arény jeho otec, Petr Bidař přijel osobně. „Doufáme, že bude v pořádku,“ konstatovala ředitelka závodu Jana Tomanová. Bidař totiž v minulém týdnu prodělal nepříjemnou chřipku. „Dneska už vypadal daleko lépe, nemoc už je pryč. Mrzí nás, že se nemohl zúčastnit závodu, všichni se na něj moc těšili. Jeho jízdy by byly určitě zpestřením závodu.“
Ženy: 1. Ježková (Liberec), 2. Mužíková (Plzeň), 3. Čiklová) (Brno). Juniorky: 1. Paličková (Břeclav), 2. Jelínková (Praha), 3. Zajčenkovová (Praha). 11. Ludačková (BK ČB). Junioři: 1. Coufal (Ostrava), 2. Zakouřil (Liberec), 3. Dvořák (USK Praha Praha/ dříve BK Č.Budějovice).