Praha – Extraliga florbalistek pokračovala o víkendu sedmým kolem a českobudějovické florbalistky se utkaly v Praze  s Chodovem.
K zápasu rozhodně nenastupovaly jako favoritky, přesto začaly odvážně a byly domácímu Chodovu vyrovnaným soupeřem. To nejdůležitější, dávat góly, se ale v první třetině dařilo pouze domácím hráčkám. Ty měly ve svých řadách výraznou postavu Gabrielu Žůrkovou, která dva góly dala a na jeden přihrála.
Ve druhé čtvrtině nejprve Chodov díky využité přesilovce zvýšil na 4:0 a chvíli na to dvěma slepenými góly vedl už 6:0. Jihočešky se dostaly ke slovu pět minut před koncem prostřední části hry a Fukovou snížily na 6:1. Takový byl stav po dvou třetinách.
Hned v úvodu poslední třetiny snížila Barbora Skálová na 6:2. Pražanky však žádné zdramatizování zápasu nepřipustily a dalšími dvěma zásahy odskočily na rozdíl šesti gólů. Daniela Postlová ještě snížila na 8:3, ale ze strany FBC United to už bylo vše. Poslední desetiminutovka se odehrála v režii týmu z Chodova, který přidal další tři branky a zvítězil bezpečně 11:3.
Šanci na reparát budou mít florbalistky FBC United v sobotu, kdy přivítají předposlední Děkanku Praha.