Svěřenci trenéra Jana Čecha jsou bojovníci. Za všechny aktuální situaci shrnul středeční devatenáctibodový Martin Svoboda. "Vážíme si toho, že nás fanoušci tak skvěle podporují. Jezdí za námi i do hal soupeřů." Jihočeši teď pojedou do Olomouce. "Když hrajeme venku, tak také kvůli divákům, kteří za námi jezdí po celé republice, nechceme prohrát o třicet. Přesně se to potvrdilo v Pardubicích, kde jsme se semkli a nakonec jsme vyhráli."

Rekonstrukce hřiště v Plané. Klub hraje "doma" v Kamenném Újezdu
Nižší soutěže. Hrají olympionik, starosta i šéf KFS. Hřiště v Plané na videu

V souboji s Ústím Písek dřel. Bojoval. Je pravda, že hra se mu tolik nedařila, jako v jiných zápasech. Ústí bylo na Písek takticky skvěle nachystané. Trenér Jan Čech sympaticky uznal soupeřovu zkušenost: "Soupeř proměnil těžké střely, zvládl těžké situace, potvrdil kvalitu." Jan Čech pár vteřin po zápase ještě v emocích hodnotil: "Byl to boj,. Zápas. Bitva o každý centimetr hřiště. Asi to nebylo nejkrásnější utkání, ale lidi dostalo do varu, bavili se, zápas zase přinesl vyrovnanou koncovku."

Martin Svoboda k duelu s Ústím dodal: "Celou sezonu si užíváme, je to něco neskutečného."
Zajímavý je pohled na výsledek i na jména nejlepších střelců: Písek - Ústí 78:87. Svoboda a Skalička 19, Novotný 16… - Rowan 28, Autrey 14, Nichols 13…