Šéf českokrumlovského klubu Radek Votava říká: "Náš tým doznal v této sezoně změn a pro letošní ročník angažoval pouze jednoho zahraničního hráče Madse Emila Kristensena, který v loňské sezoně v našich barvách porazil Adama Mendreka – úřadujícího mistra České republiky, dále pohodového a skvělého páraře Matěje Hubáčka a teprve čtrnáctiletou dvojnásobnou mistryni české republiky ve dvouhře v kategorii U15, hráčku klubu Badminton Rychnov nad Kněžnou, Petru Maixnerovou. Možná se v budoucnu v sestavě objeví i Lucie Černá, která se po několikaleté přestávce vrátila do našeho klubu a také do tréninku."

Na trenérské židli bude tradičně právě Votava. "Spolu se mnou i trenér Petry Maixnerové a velký kamarád našeho Pavel Maňásek. Přijďte nás povzbudit a nenechte si ujít příležitost vidět opravdu parádní badminton. Na kurtech se odehrají zápasy, ve kterých uvidíte reprezentanty Dánska, Polska, Slovenska a dospělé a juniorské reprezentanty České republiky a nejlepší domácí hráče obou klubů."

Časový rozpis: 12:00 otevření sportovní haly pro rozehrání, 12:40 předání sestavy, 13:00 - zahájení utkání. Vstupné je zdarma.