Na závěr sezony si volejbalový klub Jihostroj České Budějovice připravil pro děti odpoledne plné soutěží a her. "Dvaadvacátého června od sedmnácti hodin v Základní škole Oskara Nedbala se rodiče s dětmi mohou těšit také na zajímavý doprovodný program a občerstvení," vzkazuje do celého Jihočeského kraje PR manažer nejlepšího jihočeského volejbalového klubu Matěj Mayer.

Volejbalový klub zve na akci nejen příznivce volejbalu, ale i širokou veřejnost. V rámci Sportovního odpoledne s Jihostrojem chystá různorodé soutěže pro malé i větší děti, které si budou moct za své výkony odnést zajímavé ceny od klubu a jeho partnerů. Těšit se mohou také na volejbalový fotokoutek s IGY Centrem nebo malování na obličej. Pro rodiče bude připraveno občerstvení od Restaurant Honner.

Na akci se objeví také extraligoví volejbalisté, kteří se zapojí do programu. „Jsme rádi, že můžeme tuto akci zorganizovat za pomoci Základní školy Oskara Nedbala a Jihočeského kraje. Věřím, že si především děti přijdou na své a společně si užijeme příjemné pozdní odpoledne,“ těší se generální manažer Robert Mifka.

Sportovní odpoledne s Jihostrojem:
Datum: středa 22. června. Místo: Základní škola Oskara Nedbala (vchod z ulice E. Rošického) Čas: 17:00 – 20:00 Vstupné: zdarma.

Program:
17:00 Zahájení
17:15 – 19:00 Soutěže o ceny
17:30 – 18:30 Volejhrátky
19:00 Exhibice za účasti extraligových hráčů
19:45 Vyhlášení hlavních cen