Gymnázium olympijských nadějí v Č. Budějovicích ve spolupráci s Krajským sdružením ČSTV, Českobudějovickou sportovní a tělovýchovnou organizací, jihočeskou sekcí Českého klubu olympioniků, jihočeskou sekcí Českého klubu Fair play při ČOV, Jihočeským všesportovním kolegiem, za finanční spoluúčasti Jihočeského kraje vyhlašují už XI. ročník tradiční ankety Nejlepší jihočeský sportovec do patnácti let v roce 2007. Zároveň bude pošesté udělena cena Fair play.

Cíle anket

Cílem ankety je upozornit na talentované sportovce a práci jejich trenérů. „Chceme přiblížit podmínky, v nichž se připravují na sportovní kariéru, oceňujeme jejich dosavadní úsilí a výsledky, cenou Fair play chceme vyzdvihnout jednání na vysoké sportovní a morální úrovni ,“ vysvětluje za pořadatele Lumír Kouzubík.

Kontakt

Návrhy do obou anket musí být zaslány na Gymnázium olympijských nadějí (Kubatova 1, 370 04, České Budějovice) do 11. ledna 2007, možno doručit i osobně. Podrobné informace jsou k dispozici v GON, popř. na telefonu 387 319 074 nebo mailu info@goncb.cz.