Zde se střetl nejen s domácím nováčkem soutěže, ale i s týmem s medailovými ambicemi – Šprtmejkři Ostrava. Dobrovodští hráči (Mach, J.Honsa, P.Honsa, Odradovec, Zíka, Pařez, Svoboda), nejprve dopláceli na nerozehranost. Hned v úvodních dvou kolech se Ostravští dostali do vedení 4:1 a 6:3. Třetí kolo však vyznělo jasně pro WIP Reklamu a její hráči v něm pěti body otočili na 8:6.


Tuto sobotu se přesouvá dění ve Šprtci do jižních Čech, do Dobré Vody u Č. Budějovic. „Pořádáme WIP Reklama cup 2007,“ říká za organizátory ředitel turnaje Miloslav Mach a dodává: „Je to třetí Kvartální turnaj sezony, který je jedním ze čtyř kvalifikačních turnajů pro postup na listopadové mistrovství České republiky.“ Hrát se bude v tělocvičně místní základní školy (10 – 18). „Po celou dobu je turnaj bezplatně přístupný všem,“ vzkazuje a zve do haly Miloslav Mach.


I. liga: Dragons Brno – Uherčice 9:9, Stochov – Uherčice 9:12, Stochov – Dragons 6:12, DS Brno – Prague 6:8, Doudeen Brno – DS Brno 5:14, Doudeen – Prague 11:7, Žďár – Ostrava 7:13, Ostrava – Dobrá Voda 9:14, Žďár – Dobrá Voda 2:15.