Strakoničtí měli solidní vstup do soutěže a prohráli pouze doma se Šanovem 1:10. „Určitě budou patřit do horní poloviny tabulky,“ míní hrající předseda Pedagogu Jan Janda. Ale také jeho mužstvo válí. V úvodních třech kolech totiž pokaždé přesvědčivě zvítězilo. „To bych ale nepřeceňoval. Hráli jsme se všemi nováčky a ti byli kvalitativně slabší. Až teď se Strakonicemi se ukáže, jak na tom jsme,“ varuje Janda před přehnaným optimismem.


Loni Pedagog ve Strakonicích prohrál a doma s ČZ remizoval. „Ze Strakonic odešel do Rakouska Karel Urban, ale nahradil ho mladý Duspiva, který si vede velice dobře. Bude to asi hodně vyrovnaný zápas,“ míní. „Věřím, že nás přijdou povzbudit i diváci. Měl by to být zajímavý zápas,“ láká šéf Pedagogu příznivce celuloidového míčku.


O den později přivítá Pedagog ve své herně od 10 hodin v minulosti nesmírně ambiciózní Union Plzeň. „To už je asi minulost. Oproti loňsku hodně oslabili, ale lehké utkání to asi nebude,“ míní Janda. Jeho tým má naopak formu, což potvrdil na sobotním mem. Jaroslava Tengla na Orlu.