Až do play off čekali fanoušci Českých Budějovic na nefalšovaný jihoamerický temperament. Byl střižený karibskou Kubou. Strhl všechny. Hráče, diváky, trenéry i realizační tým. Podívejte se video, které v Karlových Varech natočil PR a marketingový ředitel klubu Matěj Mayer. Přikládáme ho právě k tomuto článku.

Prezident Jihostroje Jan Diviš se nikdy netajil touhou bavit diváky. "Výsledek je důležitý, ale diváci chtějí vidět show. Představení. Musí to být zábava. To čekám od jihoamerických posil," říkává kontinuálně už víc než deset let.

Mladík z Kuby, o kterém shodou okolností psal Deník článek před tímto zápasem, se odvázal na plné pecky. Podívejte se na video, jak González řádil pro proměněném mečbolu. A bubnoval mu k tomu argeninský smečař Luengas! "Je to dva nula na zápasy, příště to klidně může být zase na pět setů, klidně to ještě může být série na pět zápasů," varují zkušenější harcovníci.

Přijďte se podívat, ve středu nastoupí Jihostroj České Budějovice proti Karlovarsku ve čtvrtfinále extraligy volejbalistů potřetí. Start zápasu bude v 18.00. A navíc má Jihostroj proti soupeři netradiční zbraň. Jakou? Podívejte se, klikněte na slovo:  talisman