On-line rozhovor -ZDE-

Klub už o jeho služby nemá zájem, tak si hledá angažmá jinde.

V týmu Sankt Couberten byl tento týden na zkoušce a prý se jim výkon příbramského odchovance líbil. „Zájem je z jejich strany hodně velký, ale záležet bude, zda se dohodneme na podmínkách,“ tvrdí Zach.

I on by se rád viděl v základní sestavě belgického týmu, který se letos po roce vrátil do nejvyšší soutěže. „Chtěl bych tam, mají mi dát do pondělí vědět, jaké podmínky mi mohou nabídnout,“ informuje smečař s excelentní přihrávkou podání.

V kádru má jeho možný budoucí zaměstnavatel i dva Čechy Bolehovského (naposledy Zlín) a Klára (H. Králové). „Hodně jim pomohli s návratem mezi elitu. Chtějí teď posílit, aby znova nespadli,“ říká Zach, jenž se vydal na zkušenou i se svou ženou Evou. I ona by si tam ráda našla práci. „Měli velice dobrý přístup. Chtěli, abychom přijeli oba, aby nás viděli. Bylo to pozitivní.“ Ve hře je však ještě jedno možné angažmá za hranicemi. Kde, to už ale prozradit nechtěl.

Sládeček má čas

Ač už se mělo ve středu rozhodnout, zda nahrávač Michal Sládeček zůstane nebo odejde do zahraničí, jasno ještě není. Na rozmyšlenou dostal slovenský reprezentant ještě o týden navíc. Zájem hrát v českobudějovickém Jihostroji má i po zlatém hattricku. „Spíš to vypadá, že tady zůstanu,“ sdělil pro jihočeské fanoušky potěšitelnou zprávu devětadvacetiletý dirigent hry.