David Popovič. Hlavní hvězda večera. Do boje jde v K1 se Slovákem  Bude to vrchol večera. David Popovič svede podle pravidel K1 souboj se Slovákem Matějem Stehnáčem. "Je to několikanásobný šampion Slovenska, rozdáme si to pod pravidly profi K1." Podle Popoviče se vyznavači bojových sportů mají opravdu na co těšit. Příprava byla náročná, hodně obsáhlá. "Mám hodně naspárováno, hodně natrénováno, těším se, až to v sobotu prodám," vzkazuje Popovič na Slovensko.

Jak se zdá, jeho soupeř nebude mít úplně klidnou a příjemnou sobotu.Souboj se odehraje v rámci Storm Fight Night. Bouře bojových sportů začne v KD Vltava v Českých Budějovicích v sobotu v 18.00. "Ať je nás tam co nejvíc, jdu do toho, mám natrénováno, bude to boj," slibuje David Popovič, který v rámci tréninku velmi často pendloval mezi Prahou a Českými Budějovicemi.

"Souboj proběhne ve váze do 81 kilogramů, tam už padají tvrdé bomby," říká Jihočech David Popovič, který do českobudějovického KD Vltava zve fanoušky na kompletní program Storm Fight Night.