Na memoriálu J. Valentové a J. Rožbouda se představilo celkem třináct týmů, k vidění byl atraktivní a pohledný volejbal. „Byl to zatím nejkvalitnější turnaj, který se tu kdy hrál,“ chválil si vysokou úroveň ředitel turnaje Jiří Schneider.

Tu zvedala jména jako Motys, Kust, Kvasnička, Habada, Dvořák, Zach… Mužskou kategorii odehrálo osm týmů, z vítězství se nakonec radoval Black Box (Motys, Kust, Kouba..), stříbro bral Elefant (Kratochvíl, Zach, Emmer, Dvořák, Hřava), třetí místo vybojovaly Nálevky (Kvasnička, Ulč, Mach, Habada..). Ve „finále útěchy“, jak pořadatelé nazvali skupinu o 5.–8 místo, byli nejlepší volejbalisté MFF Praha (1.liga). Juniorští mistři republiky z Jihostroje nepostoupili do fínálové čtyřky, stejně jako domácí tým Loko. „Ale kluci bojovali, konfrontace se silnějšími soupeři byla přínosem,“ podotýká Schneider.

Ženskou kategorii ovládly hráčky českobudějovického Meteoru, druhý byl pražský ABC Bráník, třetí Technika Praha. „Meteor podal velice dobrý výkon. To dokazuje i fakt, že skončil před Braníkem, který hrane národní ligu,“ poznamenal ředitel turnaje. Posledním úderem do míče ale vydařený turnaj nekončil. „Na závěr spolu všichni tradičně poseděli u ohně,“ sdělil Jiří Schneider.