Své příznivce si našel na Hluboké i proto, že se nachází ve zřejmě nejkomplexnějším sportovním areálu v jižních Čechách a s výhledem na zámek. Sousedí s hřištěm na baseball, basketbal a dětškým hřištěm přímo u cyklistické stezky vedoucí z Českých Budějovic.


Od letošního roku Hlubočtí vystupují pod křídly TJ Sokol jako samostatný oddíl s názvem Beachvolleyball Hluboká. Spravují a provozují všechna tři hřiště, na která byl minulý týden navezen nový písek.


Dnes a zítra se v areálu koná první ze tří regionálních turnajů – Poštovní spořitelna cup. Zájemci s trvalým bydlištěm na jihu Čech mohou startovat v kategorii muži, ženy, junioři nebo juniorky. Pořadatel vypsal v kategorii dospělých ceny v hodnotě 10 tisíc korun.


Beachvolleyball Hluboká holdá od června pořádat oblíbené turnaje mixů, případným zájemcům nabízí možnost pronájmu kurtů (120 Kč / 1 h) a uspořádání vlastní akceře se nabízí možnost uspořádat vlastní turnaje. Více informací poskytne Zdeňka Chmelová na tel. 606 212 020. Kontakt je i na internetových stránkách oddílu na této adrese: www.beach.hluboka.cz.