Unaveni, ale s pocitem dobře odvedené práce. „V prvním setu jsme se rozkoukávali, byli jsme dost překvapeni. Ale řekli jsme si pak, že nemáme co ztratit a že si chceme zahrát. Nakonec jsme, myslím, nezanechali špatný dojem,“ věří blokař Radek Mach, kterému utkání opravdu sedlo.

„Jsem rád, že se mi to povedlo, škoda, že jsme nehráli ještě jeden set, protože mě to opravdu bavilo,“ sdělil ještě s čerstvými pocity v kapse krátcepo výsadku u českobudějovické Sportovní haly. Podle něj rozhodl lepší útok soupeře. „Dobře jsme bránili, ale když to měli často na jedny ruce, nedalo se to chytat. My jsme dobře přihrávali, od toho se odvíjela i naše dobrá hra středem,“ tvrdí třiadvacetiletý Mach.

„V úvodu jsme měli asi velký respekt, nevěděli jsme co máme hrát, v dalších setech jsme se oklepali. Vsadili jsme na riziko na servisu, trochu nám to ale upadlo ve čtvrtém setu,“ sdělil trenér Brom. Až s neuvěřitelnou lehkostí zakončoval všechny balony belgický smečař Wout Wijsmans. „Dohrávali hlavně přes něj,“ všiml si kouč. S předvedenou hrou je spokojen. „Vyjma prvního setu jsme odehráli dobrý zápas,“ říká.