EGE ČB – ČZU Praha „B“ 3:1 (-19, 23, 17, 20) – Utkání s týmem, který loni vybojoval postup do extraligy zahájila sedma Fučík, Kozák, Hřava, Vodička, Petr, Pitner, libero Švejcar dobře-po špatných příjmech prohrávala 2:7.Pak sice snižovala až na 18:19, ale přišla znovu série chybných příjmů a EGE za 23 min prohrálo. Střídal Suchan Vodičku (18:21).

Do druhého setu nastoupil za Vodičku Plavec. Hráči EGE přidali na bojovnosti, přestali kazit servis a zlepšili příjem. Od začátku vedli (9:2, 12:6), hosté se zlepšili a opět přišly chyby a hosté srovnali na 18:18. Závěr byl dramatický, hosté jen dotahovali (21:18, 21:21), ale domácí proměnili první setbol. Střídal Pražák Fučíka (21:18, 21:19).

Vítězstvím v setu spadla z domácích nervozita. Do stavu 10:8 byl stále stav vyrovnaný, při servisu Petra domácí vedli 16:9 a bylo rozhodnuto. Čtvrtý set byl vyrovnaný do stavu 13:13, pak získali navrch hosté (13:15, 16:19). Za stavu 16:19 přišel vynikající závěr EGE: po výborných zákrocích zejména Hřavy a Petra v poli a blocích Kozáka obrátili domácí stav na 23:19 a bylo za 20 min rozhodnuto. Střídal Pražák Fučíka (24:20).

EGE začalo zápas velmi zle, hráči špatně přijímali a kazili servis, postupně se zlepšovali a zaslouženě vyhráli. Hosté se představili jako výborné družstvo s tvrdým útokem (Boula) a pohybem na hřišti.
Pískali Nahodil a Čížek před 100 diváky.

EGE ČB – MFF Praha 3:0 (23, 23, 16) – EGE nastoupilo bez zraněného Fučíka (výron) v sestavě Dvořák, Plavec, Petr, Hřava, Beer, Pitner J., libero Švejcar. Začátek byl opět vlažný (2:6). Po vyrovnání na 8:8 znovu vedli hosté 8:10, EGE přidalo (11:10), do stavu 19:18 se družstva střídala ve vedení, následně EGE odskočilo na 22:18 a tento náskok již uhájilo.

Ve druhém setu domácí sice prohrávali 1:3, ale hned se vrátili do hry (5:4). Za stavu 9:8 se jim podařil brejk na 12:8, další brejk za stavu 13:11 znamenal vedení 17:11, ale servis Zbirovského znamenal snížení na 17:16. Od tohoto stavu vždy EGE vedlo o bod až do stavu 22:22, uteklo na 24:22 a bylo rozhodnuto. Střídal Kozák Dvořáka (20:19, 20:20).

Třetí set opět zahájili domácí špatně (0:3), ale servis Plavce a Petra znamenal vedení 10:4, hosté ještě snížili na 16:14, ale znovu servis Petra znamenal vedení 20:14 a hosté rezignovali. Utkání mělo nižší úroveň než zápas s ČZU, pochvalu zaslouží Petr a Plavec.
Pískali P. Říha a V. Janoušek před 80 diváky.

Ostatní výsledky:
Dobřichovice - MFF Praha 3:1, ČZU Praha 3:0, Plzeň - Havířov1:3, Uničiv 1:3, Brno „B“- Benátky 0:3, Jablonec 3:1, S.Město - Jablonec 3:0, Benátky 3:0, Chomutov-Uničov 3:1, Havířov 2:3.