JMP Brno „B“ - EGE ČB 3:0 (21,23,18) – Zahájila sedma Fučík, Pitner J., Sova, Hřava, Vodička, Plavec, libero Švejcar. Do stavu 16:16 obě družstva poctivě dělala ztráty, domácí po chybách EGE odskočili na 20:16 a tím rozhodli.

Druhý set začali lépe domácí (6:4), zpřesnili hru (18:17), set se štěstím uhráli. Ve třetím setu do stavu 16:16 se obě družstva přetahovala o vedení, ale EGE první rezignovalo (19:16, 24:17) a bylo rozhodnuto. Zápas rozhodl neúčinný servis EGE, výborně hrál domácí nahrávač Jambor .

Staré Město – EGE ČB 2:3 (23,22,-15,-22,-15) – Začala sedma Fučík, Pitner J., Sova, Hřava, Petr, Plavec, libero Švejcar, po vyrovnaném začátku převzali iniciativu do stavu 14:14 domácí, po boji o každý míč se od 17:17 prosadili domácí (17:21), a až do konce si drželi jednobodový náskok. I ve druhém setu EGE neustále dotahovalo.

Ve třetím dějství pokračoval místo Plavce Vodička, hosté začali náporem (1:4, 4:12) a tento náskok již udrželi. Čtvrtou sadu začali lépe hosté (0:4, 4:7), vedli vždy o bod, a vyhráli. Pátý set byl vyvrcholením zápasu a plná hala tleskala oběma družstvům. Hosté vedli 0:3, za stavu 3:7 chybovali (7:7), vedli 9:7, za stavu 11:11 uhráli vnikající míče (11:13), zvýšili na 12:14, po chybách prohrávali 15:14, ale závěr byl strhující.

První dva sety byli domácí lepší hlavně v útoku středem, od třetího setu přidali hosté na servisu a ve hře v poli a obraz hry se změnil. Především však za nepříznivého stavu projevili velkou vůli po vítězství. Absolutorium zaslouží všichni, kteří se objevili na hřišti, jistotou byl Švejcar na příjmu a v poli.
EGE je stále na pátém místě, 25. a 26. ledna přivítají Jablonec a vedoucí Benátky.