Iraklis Thessaloniki rozstřílel českého mistra svým dělovým podáním, které při každé rozehře nadělalo na druhé straně sítě velkou paseku. „Takové rány, to se jen tak nevidí,“ divil se manažer Scheichl.


Po polovině zápasů tak Jihostroj prakticky ztratil šanci na postup do vyřazovacích bojů, na druhé Cuneo ztrácí dva, na vedoucí Cannes tři body.
Jihočeská výprava se vrátilo domů včera kolem osmé hodiny večer, již zítra ji čeká další cesta. Tentokrát už nebude tak dlouhá, ale jen do Kladna, kde sehraje čtrnácté kolo Kooperativa extraligy.

Ve středu Iraklis

A ve středu přijde pro volejbalvé příznivce z jihu Čech na řadu svátek volejbalu číslo 2. Pod Černou věž totiž zavítá v rámci čtvrtého kola Ligy mistrů řecký Iraklis.


Utkání začíná v 17:30, vstupenky na utkání jsou stále v předprodeji ve sběrně Sazky TJ Slavoj České Budějovice v ulici U Černé věže 26 v Českých Budějovicích. Ve sběrně je otevřeno každý všední den od 8 - 12.30 a od 13 - 18, v sobotu od 8 - 15 a v neděli od 8 - 12 hodin.


„U nás to tak jednoduché mít nebudou,“ shodují se hráči. Jejich tvrzení podporuje i fakt, že doma za poslední dva roky prohráli jen třikrát. Dvakrát v Kooperativa extralize – s Kladnem a Příbramí, jednou v Lize mistrů. A to ještě po velkém boji s italským Cuneem.