Volejbalový nahrávač Ondřej Piskáček plní v Jihostroji roli dvojky. Za Argentincem Giraudem. Hlavně v úvodu sezony, při Matiasově zranění, byl na kurtu hodně často. Pro Ondřeje Piskáčka nic nového. Naposledy se přímo v zápase objevil těsně před Vánoci ve Zlíně. Ani jeho příchod ale tým od nepříjemné prohry 1:3 nezachránil.

Bývalý trenér volejbalistů Jihostroje České Budějovice René Dvořák vyslal Piskáčka na kurt několikrát už v minulé sezoně. „Měl to těžké, ale zápas v pohodě zvládl,“ pochvaloval si kouč třeba po utkání s Ústím nad Labem.

Volejbalisté Jihostroje České Budějovice v Poháru CEV
Musíme obětovat část tréninkových kapacit, říká trenér Jihostroje Vojtěch Zach

Pekelný nástup mezi dýmy v potemnělé Sportovní hale si užil Ondřej Piskáček jakožto člen základní šestky vůbec poprvé." „Nebyl to ale první zápas, co jsem hrál od začátku,“ připomínal nahrávač, který dostával od trenérů čím dál více prostoru. „Každým balonem se na hřišti cítím jistější,“ myslí si talentovaný mladík, který kryl záda Španělovi, teď stejný úkol má v týmu za Argentincem.

Během svátků vyrazil sportovně talentovaný mladík na lyže. "Všem přeju krásné Vánoce a úspěšný rok 2023," vzkazuje volejbalista Jihostroje České Budějovice.