Už 24. září čeká České Budějovice úvodní duel volejbalové extraligy ve Sportovní hale. V minulé sezoně vybojoval Jihostroj třetí místo a medailové pozice by rád atakoval i v ročníku 2022/23. Pokud chcete být u toho, využijte možnost pořídit si permanentku na volejbal.

"S permanentkou mohou fanoušci navštívit všechny domácí zápasy Jihostroje, a to včetně extraligového play off, Českého poháru a bojů v rámci evropského Poháru CEV," vysvětluje PR manažer Matěj Mayer.

Právě na tyto zápasy jednorázové vstupenky oproti minulé sezoně podraží. "Konkrétní ceník vstupenek najdete na www.volejbalcb.cz." Cena permanentek přitom zůstává nezměněná. Základní permanentka na volejbal v Českých Budějovicích stojí 2000 Kč, zlevněná pro studenty a seniory vyjde na 1500 Kč.

close Jihostroj Č. Budějovice v Poháru CEV info Zdroj: Deník/ volejbalcb.cz zoom_in Jihostroj Č. Budějovice v Poháru CEV Permanentkáři Jihostroje mají jako jediní zaručenou svou sedačku ve Sportovní hale. "Kromě výrazné finanční úspory oproti nákupu vstupenky na každé utkání také nemusí čekat ve frontách na pokladně při exponovanějších zápasech." "Jako bonus mohou fanoušci díky spolupráci s Dopravním podnikem města České Budějovice využít hromadnou dopravu zdarma hodinu a půl před zápasem i po jeho skončení."

Odkaz na nákup permanentky najdete na www.volejbalcb.cz. "Výdej permanentek probíhá ve Sportovní hale. Objednané permanentky je možné vyzvedávat ve Sportovní hale každé úterý v 9–12 a 13–16 hodin. Výdej permanentek je možný i v jiných termínech po předchozí domluvě se zástupcem marketingu." (matej.mayer@volejbalcb.cz - 733 161 214.)

Volejbalisté Jihostroje už v neděli večer vyrážejí do Svitav, kde se v pondělí v Superpoháru střetnou s Karlovarskem.