V pátek večer zde hráči EGE přivítali celek MFF Praha a po velkém boji zvítězili 3:2.

V sobotu dopoledne hostili českobudějovičtí volejbalisté další tým z elitní čtyřky, Trutnov. Domácí jasně kralovali v prvním setu, pak už ale dominovali hosté z Trutnova a z jihočeské metropole si odvezli vítězství 3:1.

15. prosince jede EGE do Starého Města, o den později nastoupí v Brně.

V první lize volejbalistek poutalo hlavní pozornost derby mezi VK České Budějovice a Hlincovkou. Domácí hráčky potvrdily ve Sportovní hale roli favorita a do tabulky si připsaly šest bodů. Hlincovka splnila letošní normu jednoho uhraného setu na zápas. Všechny čtyři vzájemné duely tohoto ročníku totiž skončily výhrou VK v poměru 3:1.

Letošním outsiederem jsou volejbalistky českobudějovické Slavie. To se ukázalo i v Praze, kde Slávistky podlehly domácí Španielce dvakrát hladce 0:3.

15. a 16. prosince se odehraje další derby mezi Slavií a VK České Budějovice. Hlincovka přivítá Plzeň.

Víkendové výsledky:
I. liga muži:
EGE Č. Budějovice – MFF Praha 3:2 (-22, 23, 22, -18, 15), EGE Č. Budějovice – Turnov 1:3 (13, -17, -18, -20).