Už jste si koupili permanentní vstupenku na novou volejbalovou sezonu? Dnes se v areálu Meteoru můžete společně s volejbalisty rozloučit s létem, pak už budou fanoušci vyhlížet první přípravné zápasy nejlepšího jihočeského klubu. "Ten tým má velký potenciál," myslí si nový trenér Českých Budějovic Andrzej Kowal. Jihostroj začal prací na fyzičce, zpestřil si program výšlapem na Kleť a exhibicí na Lipno sport festivalu.

V září by měli hráči nastoupit do celé série přípravných duelů. Jejich rozpis klub připravuje. Změny se nevyhnuly jen hráčskému kádru, ale také ticketingu, který před sezonou 2023/24 získává novou podobu. "Nákup permanentky na Jihostroj se oproti nákupu vstupenek nyní vyplatí ještě výrazněji," popisuje strategii klubu tiskový mluvčí klubu Matěj Mayer. Cena základné permanentky je 3000 korun.

Jihostroj bude v sezoně hrát extraligu, Český pohár a také byl zařazený přímo do základní skupiny Ligy mistrů. "Ve všech soutěžích chceme uspět," shodují se trenér Kowal a manažer Mifka. Do české nejvyšší soutěže vstoupí Jihočeši 15.10. v Brně, doma se poprvé představí 19.10. v zápase s Benátkami nad Jizerou.