Každý týden nacházejí čtenáři na stránkách Deníku prezentace jednotlivých firem. Jejich představitelé se sešli v úterý večer na společenském večeru v hotelu Clarion v Českých Budějovicích, aby uzavřeli a vyhodnotili třetí ročník projektu Chováme se odpovědně.

Večer zahájila šéfredaktorka regionálního Deníku Alena Pancerová. Promluvil také státní tajemník Ministerstva průmyslu a obchodu Robert Szurman. "Společenské odpovědnosti se v rámci Rady kvality věnuji řadu let. Jsem potěšen, že národní cenu Kvality převzala v letošním roce Zemědělská fakulta Jihočeské univerzity," připomněl.

Pořadatelem setkání v hotelu Clarion byl regionální Deník společně s Jihočeskou hospodářskou komorou a Regionální agrární komorou Jihočeského kraje.

"Pokud chceme aby naše děti tady měly pěkné prostředí, tak je třeba pro to něco udělat. Myslím, že zástupci všech firem, které jsou zde přítomní, se tak skutečně chovají," podotkla ředitelka Regionální agrární komory Jihočeského kraje Hana Šťastná.

V rámci večera vystoupily některé z talentovaných dětí z Jihočeského kraje, které Deník mohl podpořit díky výtěžku z letošního Kabelkového veletrhu. Jako první večer přítomným zpestřila Barbora Plachá barokní hudbou. Dále pak vystoupil nadaný nevidomý zpěvák Kája Leskovec. Vystoupení zakončily českobudějovické rozleskávačky ze skupiny Hell's Cheerleaders.